Crystallove Crystal Collection

butelka na wodę z kryształem górskim silver, poj. 550 ml, 1 szt.

Przepiękna szklana butelka na wodę wewnątrz której znajduje się naturalny kryształ górski. Butelka wykonana jest ze szkła borosilikatowego oraz stali nierdzewnej w kolorze srebrnym.
Crystallove Crystal Collection
Crystallove Crystal Collection
199 00
Odbiór w paczkomacie: 1-3 dni robocze
Do domu: 1-3 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO
Sprzedaje:

Przeczytaj więcej o Crystallove Crystal Collection

ID 40698131

Szklana butelka na wodę z kryształem górskim marki CRYSTALLOVE idealna do przygotowywania kryształowych eliksirów czyli wody, w której zanurzono kryształ.

Wg medycyny naturalnej kryształowe eliksiry mogą poprawiać nasz rozwój umysłowy, duchowy i emocjonalny. Butelka wykonana jest ze szkła oraz stali nierdzewnej i jest wielokrotnego użytku, jest poręczna, wygodna w użytkowaniu a do tego przepiękna. Stosowanie szklanych butelek na wodę przyczynia się do ochrony środowiska dzięki czemu eliminujemy zużycie butelek plastikowych i wspieramy inicjatywę zero waste.

  • Barwa kamienia: przeźroczysta wymiar
  • Butelki: 6.5cm x 26cm
  • Pojemność butelki: 550ml
  • Opakowanie: etui w kolorze czarnym + pudełko firmowe CRYSTALLOVE wraz z instrukcją użytkowania butelki

KRYSZTAŁ GÓRSKI wg MEDYCYNY NIEKONWENCJONALNEJ usuwa blokady energetyczne ze wszystkich czakr przynosi równowagę i harmonię dodaje energii i sprawia, że czujemy się szczęśliwi jest jednym z najsilniej działających uzdrawiająco kamieni czakra: korony oraz wszystkie inne idealny dla wszystkich znaków zodiaku.

Składniki

Kryształ górski, szkło borosilikatowe