Crystallove Crystal Collection

butelka na wodę z kwarcem różowym silver, poj. 550 ml, 1 szt.

Przepiękne butelki z kryształem naturalnym marki CRYSTALLOVE KWARC RÓŻOWY – kamień miłości - wewnątrz butelki znajduje się kryształ, kwarc różowy . Kwarc różowy jest jednym z najładniejszych kamieni z grupy kwarców - posiada piękny różowy kolor i przekazuje miękką, kochającą energię - butelka wykonana jest ze szkła borosilikatowego oraz stali nierdzewnej - posiada modny i ergonomiczny design
Crystallove Crystal Collection
Crystallove Crystal Collection
199 00
Odbiór w paczkomacie: 1-3 dni robocze
Do domu: 1-3 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO
Sprzedaje:

Przeczytaj więcej o Crystallove Crystal Collection

ID 40441555

Szklana butelka na wodę z kryształem – kwarcem różowym marki CRYSTALLOVE, idealna do przygotowywania kryształowych eliksirów czyli wody, w której zanurzono kryształ.

Wg medycyny naturalnej kryształowe eliksiry mogą poprawiać nasz rozwój umysłowy, duchowy i emocjonalny. Butelka wykonana jest ze szkła oraz stali nierdzewnej i jest wielokrotnego użytku, jest poręczna, wygodna w użytkowaniu a do tego przepiękna. Stosowanie szklanych butelek na wodę przyczynia się do ochrony środowiska dzięki czemu eliminujemy zużycie butelek plastikowych i wspieramy inicjatywę zero waste.

  • Barwa kamienia: różowa
  • Wymiar butelki: 6.5cm x 26cm
  • Pojemność: 550ml


Opakowanie: etui w kolorze czarnym + firmowe opakowanie CRYSTALLOVE wraz z instrukcją użytkowania butelki

KWARC RÓŻOWY wg MEDYCYNY NIEKONWENCJONALNEJ: umożliwia przepływ miłości potęguje kreatywność i wzbogaca wyobraźnię energia kamienia uspokaja i wycisza oczyszcza ciało i umysł z negatywnych emocji czakra: serca idealny dla znaków zodiaku: Byk, Waga, Koziorożec. 

Informacje dodatkowe

Sposób użycia: Oczyść kryształ pod bieżącą wodą. Napełnij butelkę czystą wodą i pozostaw na 20 minut. Weź butelkę do ręki i skup swoje myśli na tym, czego eliksir ma dokonać i w czym ma Ci pomóc. Wyobraź sobie, że twoje myśli przechodzą w głąb kryształu, w czasie tego procesu woda przejmie cenną energię, którą posiadają kryształy.

Składniki

Kwarc różowy, szkło borosilikatowe