Crystallove Crystal Collection

butelka na wodę z obsydianem silver, poj. 550 ml, 1 szt.

Przepiękna szklana butelka na wodę wewnątrz której znajduje się naturalny obsydian. Butelka wykonana jest ze szkła borosilikatowego oraz stali nierdzewnej w kolorze srebrnym.
Crystallove Crystal Collection
Crystallove Crystal Collection
199 00
Odbiór w paczkomacie: 1-3 dni robocze
Do domu: 1-3 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO
Sprzedaje:

Przeczytaj więcej o Crystallove Crystal Collection

ID 40698130

Szklana butelka na wodę z obsydianem marki CRYSTALLOVE idealna do przygotowywania kryształowych eliksirów czyli wody, w której zanurzono kryształ.

Wg medycyny naturalnej kryształowe eliksiry mogą poprawiać nasz rozwój umysłowy, duchowy i emocjonalny. Butelka wykonana jest ze szkła oraz stali nierdzewnej i jest wielokrotnego użytku, jest poręczna, wygodna w użytkowaniu a do tego przepiękna. Stosowanie szklanych butelek na wodę przyczynia się do ochrony środowiska dzięki czemu eliminujemy zużycie butelek plastikowych i wspieramy inicjatywę zerowaste.

  • Barwa kamienia: czarna z połyskiem
  • Wymiar butelki: 6.5cm x 26cm
  • Pojemność: 550ml
  • Opakowanie: etui w kolorze czarnym + pudełko firmowe CRYSTALLOVE wraz z instrukcją użytkowania butelki

CZARNY OBSYDIAN wg MEDYCYNY NIEKONWENCJONALNEJ: dociera do źródeł dolegliwości pozwalając rozpoznać przyczyny chroni przed negatywną energią i złym spojrzeniem moc kamienia wpływa na sferę duchową pomaga zwalczać złe myśli, wpływa na pozytywne myślenie czakra: podstawy idealny dla znaków zodiaku: Strzelec, Baran, Skorpion, Koziorożec, Wodnik.

Informacje dodatkowe

Sposób użycia: Oczyść kryształ pod bieżącą wodą. Napełnij butelkę czystą wodą i pozostaw na 20 minut. Weź butelkę do ręki i skup swoje myśli na tym, czego eliksir ma dokonać i w czym ma Ci pomóc. Wyobraź sobie, że twoje myśli przechodzą w głąb kryształu, w czasie tego procesu woda przejmie cenną energię, którą posiadają kryształy.

Składniki

Obsydian, szkło borosilikatowe