Crystallove Crystal Collection

naturalne kamienie energetyczne czakra - 7 czakr, 1 kpl.

109 00
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Odbiór w paczkomacie: 1-3 dni robocze
Do domu: 1-3 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
Sprzedawane przez Hebe Partner

Przeczytaj więcej o Crystallove Crystal Collection

CRYSTALLOVE Naturalne kamienie energetyczne czakra – 7 czakr.

 Kamienie energetyczne 7 czakr marki CRYSTALLOVE przeznaczone są do stymulacji punktów energetycznych (ośrodków energii) znajdujących się na naszym ciele czyli tzw. czakr.

7 głównych czakr znajduje się wzdłuż osi naszego ciała – od podstawy kręgosłupa do korony głowy, a ich lokalizacja odpowiada pozycjom i funkcjom gruczołów układu endokrynologicznego oraz lokalizacjom zwojów nerwowych rozmieszczonych wzdłuż kręgosłupa.

Kamienie mają zbawienny wpływ na ośrodki energetyczne naszego organizmu, powodując wzrost energii życiowej qi, wzrost potencjału intelektualnego.

Jeżeli czakry wykazują znaczne odchylenia od równowagi powodując nasze gorsze samopoczucie, a swobodny przepływ życiodajnej energii qi przez te ośrodki jest zablokowany, wówczas terapia naturalna zaleca odblokowanie czakr.

Kładąc odpowiednie kryształy bezpośrednio na czakrach sprawiamy że energia skupiona przez kryształy dociera do miejsc w naszym ciele, w których jest w danej chwili najbardziej potrzebna.

Wg medycyny naturalnej przykładanie kryształów na czakry może zapobiegać chorobom i leczyć je. Każdy kamień ma także inne, nadzwyczajne właściwości z których warto korzystać.

Sprawdź, który kamień pasuje do Ciebie!


W ZESTAWIE ZNAJDUJĄ SIĘ:

Ametyst (czakra korony – tuż nad szczytem głowy) – kamień harmonii i relaksu.

Lapis lazuli (czakra brwi – pośrodku czoła)– kamień inspiracji i pozytywnego nastawienia.

Kryształ górski (czakra gardła – pod kością grdyki) – kamień mający silne działanie oczyszczające.

Zielony awenturyn (czakra serca – pośrodku klatki piersiowej) – kamień szczęścia, poprawia nastrój i eliminuje zmęczenie.

Żółty awenturyn (czakra słoneczna – pomiędzy pępkiem a przeponą) – kamień miłości.

Agat czerwony (czakra sakralna – tuż poniżej pępka) – kamień, który wzmacnia nasze zdolności.

Jaspis czerwony (czakra podstawy – podstawa kręgosłupa) – kamień siły i witalności.


Ilość kamieni w zestawie: 7 sztuk.

Wymiar kamieni: ok. 20 mm x 20 mm x 7 mm.

Opakowanie: elegancki welurowy woreczek i pudełko CRYSTALLOVE.

ID: 40441543
Znajdź swój kamień piękna!
Wierzymy, że kluczem do pełnej blasku i zdrowej skóry jest długoterminowe działanie oparte na ponadczasowych metodach dbania o urodę. Wiara w naturalną pielęgnacje bazującą na technikach masażu wywodzących się z medycyny wschodniej, stymulacja mięśni i tkanek zainspirowała nas do stworzenia kolekcji wyjątkowych produktów, dzięki którym możesz wykonać swój domowy rytuał pielęgnacyjny.
Czytaj całość

Składniki

Kamienie naturalne

Informacje dodatkowe

Sposób użycia: JAK UKŁADAĆ KAMIENIE NA NASZYM CIELE ABY WZMOCNIĆ CZAKRY? Każdy z kamieni, które znajdują się w zestawie, odpowiada innej czakrze (ośrodkowi energetycznemu naszego organizmu). Kamienie układamy, najlepiej w pozycji leżącej, na wysokości każdej z czakr. Po każdym użyciu myjemy kamienie pod bieżącą wodą a raz na kilka tygodni odkładamy w nasłonecznione miejsce aby kamienie naładowały się pozytywną dawką energii słonecznej odzyskując tym samym blask i swoje właściwości.