Cudo

tarka do stóp, 1 szt.

5.0
Cudo - Tarka do stóp Silky Feet Express Pedicure Black ekspresowe usuwanie twardej i zrogowaciałej skóry stóp Natychmiastowy efekt miękkich stóp już ...
Darmowa dostawa od 35 zł dla zalogowanych!
Cudo
Cudo
29 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Cudo

ID 380501
Natychmiastowy efekt miękkich stóp już po pierwszym użyciu. Błyskawicznie usuwa nawet najtwardsze zrogowacenia, odciski i twardą skórę stóp. Prosta, wygodna i bezpieczna w użyciu.

97% osób z problemem twardej skóry stóp uznało SilkyFeet za przełom w pielęgnacji stóp.
Aż 95% testujących osób stwierdziło, że jest to najlepszy przyrząd do pielęgnacji stóp jaki do tej pory używało! *

CO WYRÓŻNIA TARKĘ CUDO SilkyFeet
Silky Feet to najnowszy, najszybszy i najskuteczniejszy sposób, aby szybko i bezpiecznie przywrócić swoim stopom zdrowy wygląd. Sekret skuteczności SilkyFeet to precyzyjne minipilniczki ścierające, które delikatnie i skutecznie usuwają zgrubienia i martwy naskórek, tak by przywrócić stopom dziecięcą gładkość, delikatność i komfort jaki każdy z nas uwielbia.

Prosty, szybki i bezpieczny - przed użyciem nie ma potrzeby moczenia stóp, skutecznie usuwa nawet bardzo twardą skórę. Dzięki ergonomicznej rączce bardzo łatwa w użyciu. Wielokrotnego użytku.

* test przeprowadzony na 67 osobach

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Stosować tylko zgodnie z zaleceniami. Nie stosować na podrażnioną skórę.

Nazwa wymagana przez prawo: Cudo - Tarka do stóp Silky Feet Express Pedicure

5.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię