Deerma CF15W

suszarka do włosów z magnetyczną końcówką, 1 szt.

5.0
Zawarte na stronie opinie zostały dodane przez zarejestrowanych Klientów Hebe, ale nie zostały potwierdzone zakupem lub użyciem produktu.
Susz włosy szybko i bezpiecznie. CF15W oferuje 2 ustawienia temperatury i 2 tryby prędkości, dzięki czemu dostosujesz jej działanie do własnych potrzeb.
Deerma CF15W
Deerma CF15W
95 00
Regularna cena bez promocji: 95,00 zł
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Deerma CF15W

ID 44068124
Suszarka posiada silnik, który pracuje z prędkością 18 000 rpm oraz wentylator z 7 łopatkami, co przekłada się na wysoką wydajność urządzenia. Oferuje 2 rodzaje nawiewu: ciepły i zimny oraz 2 poziomy prędkości, dzięki czemu ułatwi stylizację i pozwoli dostosować działanie urządzenia do własnych potrzeb. W zestawie znajdziesz też magnetyczną końcówkę, która obraca się o 360°. Za jej pomocą wygodnie ułożysz włosy, a dzięki 2-warstwowej izolacji nie musisz się obawiać poparzenia. CF15W wykorzystuje zaawansowany system kontroli temperatury, co oznacza, że jeśli suszarka przekroczy określony poziom, wyłączy się automatycznie. Dodatkowo jest lekka i niewielka, więc doskonale sprawdzi się podczas podróży. Z powodzeniem schowasz ją do bagażu podręcznego lub walizki i zabierzesz na wakacje. Co więcej, ergonomiczny uchwyt i długi kabel suszarki (1.65 m) zapewniają komfort użytkowania, a jej przemyślana konstrukcja zapobiega zaplątaniu się w nią włosów. W zestawie Suszarka Magnetyczna końcówka Instrukcja obsługi