Desigual

1 produkt

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Marka Desigual – moda tworzona z miłością

Hiszpańska marka odzieżowa Desigual tworzy oryginalną, nieszablonową odzież dla każdego i każdej. Jej kolekcje to przede wszystkim wielokolorowe ubrania pełne żywiołowych, unikatowych wzorów. Dzięki nim możesz wyrazić siebie za pomocą mody – nawet jeśli Twój gust stale się zmienia! Ubrania i perfumy z kolekcji Desigual zawsze wprawiają w pozytywny nastrój.

Desigual przykłada dużą wagę do tego, by ich produkty były przyjazne ludziom i środowisku, stymulowały kreatywność i podkreślały autentyczną osobowość wszystkich osób, które po nie sięgają.

Nie tylko ubrania, czyli perfumy w portfolio Desigual

Od 2014 roku w ofercie Desigual oprócz ubrań znaleźć można sygnowane przez hiszpańską markę zapachy. Przy ich tworzeniu Desigual współpracował z wieloma utalentowanymi perfumiarzami – m.in. Sonią Constant, Christophe Raynaud i Juliette Karagueuzoglou. Kompozycje od Desigual to unikatowe męskie i damskie perfumy, które zwiększają pewność siebie, podkreślają indywidualny charakter i wprawiają w dobry nastrój.

Czego spodziewać się po damskich perfumach od Desigual?

Wzorzyste, kolorowe opakowania i nowoczesne flakony z kwiatowymi motywami kryją w sobie niebanalne wody toaletowe dla kreatywnych i radosnych kobiet. Linia perfum damskich Fresh Desigual zawiera świeże zapachy pełne pięknych nut kwiatowych i owocowych. Za pomocą tych świeżych i wyrazistych kompozycji możesz wprowadzić się w optymistyczny nastrój, pobudzić do działania i błyskawicznie dodać sobie pewności siebie.

Perfumy męskie Desigual – żywiołowe zapachy dla indywidualistów

Czego po zapachach Desigual mogą spodziewać się panowie? Przede wszystkim oryginalności! Czy to ciepła, korzenna kompozycja bestsellerowych perfum męskich Dark Desigual, czy świeży i cytrusowy zapach Dark Fresh Desigual – na pewno nie znajdziesz tu tradycyjnych, oklepanych już połączeń. Wręcz przeciwnie – wody toaletowe dla mężczyzn z kolekcji Desigual to nieszablonowe zapachy dla osób, dla których ważny jest indywidualizm i własny styl.