Discreet Multiform Summer Fresh

wkładki higieniczne, 100 szt./1 opak.

ID 311920

Chcesz czuć się świeżo, czysto i komfortowo każdego dnia, bez względu na to, czy jesteś w szkole, w pracy, czy na wakacjach? Wypróbuj zapachowe wkładki higieniczne Discreet Deo Summer Fresh.

Discreet Multiform Summer Fresh 000000000000311920 000000000000311920 Discreet Multiform Summer Fresh Higiena > Higiena intymna > Wkładki
13 99
100% bezpieczne płatności
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 199 zł
Gwarancja oryginalności

Przeczytaj więcej o Discreet Multiform Summer Fresh

Wkładki Discreet dzięki swojej elastyczności nie tylko idealnie dopasują się do Twojego ciała, zapewniając Ci pełną swobodę ruchów, ale też dzięki specjalnej strukturze Multiform będą mogły dopasować się do każdego rodzaju bielizny, nawet stringów. Na pewno nikt nie zauważy ich pod Twoim ubraniem, ponieważ mają zaledwie 1 mm grubości. Delikatny kwiatowy zapach na pewno przypadnie Ci do gustu i pozwoli czuć się jeszcze bardziej komfortowo.

Wkładki bardzo dobrze wchłaniają wilgoć, a jednocześnie pozwalają skórze oddychać, więc nie musisz obawiać się żadnych podrażnień. Będziesz czuła się czysto i świeżo przez cały dzień.

W kartonowym, ekonomicznym opakowaniu znajdziesz aż 100 sztuk wkładek higienicznych Discreet Deo Summer Fresh. Po użyciu wyrzuć wkładkę do kosza na śmieci.

Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z informacjami o produkcie dostępnymi na Stronie Drogerii Hebe oraz – w miarę możliwości - skorzystaj również z innych źródeł informacji. Przed użyciem produktu zapoznaj się z opisem i oznakowaniem produktu na opakowaniu zewnętrznym (jeżeli jest dostępne) oraz na pojemniku a także z pozostałymi informacjami doręczonymi wraz z produktem.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 1 opak.

Metoda aplikacji: Nie spłukiwać w toalecie. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.

Opakowanie: Typ - Karton

Nazwa wymagana przez prawo: Discreet Multiform Summer Fresh Oddychające wkładki higieniczne x 100

opinie klientów

0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
13 99
100% bezpieczne płatności
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 199 zł
Gwarancja oryginalności