promotion

DKNY Stories

woda perfumowana damska, 50 ml

5.0

Poszukujesz zapachu na co dzień, w którym będą się przenikały nowoczesność z elegancją? W woni DKNY Stories przenikają się różne kontrasty, ale najpiękniej odzwierciedlony jest duch miasta, w którym każda kobieta może z dumą przemieszczać się po ulicach ulubionej metropolii. DKNY Stories to zapach łagodny, ale jednocześnie także i silny. Chcesz dowiedzieć się więcej o jego tajemnicy?

Darmowa dostawa od 35 zł dla zalogowanych!
DKNY Stories
DKNY Stories
229 99
159 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o DKNY Stories

ID 373731
Cena jednostkowa: 319,98 zł /100ml

Nowy Jork podszyty orientalnym i kwiatowym zapachem

To nieprzejednany wyznacznik luksusu oraz idealnego aromatu na co dzień. Dla kogo się sprawdzi? Z pewnością nie pogardzą nim kobiety wyzwolone, żyjące w pędzie i oczekujące od życia naprawdę dużo. W składzie zapachu odnajdziesz świeżo zmielony, różowy pieprz, czy egzotyczną gujawę. To bardzo charakterystyczne nuty na pograniczu cytrusów i kwiatów. Zapach powstał w 2018 roku i bardzo szybko zjednał sobie serca wielu kobiet na całym świecie. Chcesz sprawdzić, czy i na Twojej skórze sprawdzi się tak samo dobrze? Przyjrzyj się naszej bogatej ofercie zapachów Hebe.

Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z informacjami o produkcie dostępnymi na Stronie Drogerii Hebe oraz – w miarę możliwości - skorzystaj również z innych źródeł informacji. Przed użyciem produktu zapoznaj się z opisem i oznakowaniem produktu na opakowaniu zewnętrznym (jeżeli jest dostępne) oraz na pojemniku a także z pozostałymi informacjami doręczonymi wraz z produktem.

Informacje dodatkowe

Nuta bazowa: Wanilia, drzewo sandałowe i ambra.

Nuta wysoka (głowy): Różowy pieprz i różowa guawa.

Nuta średnia (serca): Czarny Irys.

5.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię