DKNY Be Delicious Shimmer & Shine

woda perfumowana damska, 50 ml

Od dłuższego czasu marzysz o tym, by spryskać swoje ciało wspaniałą kompozycją zapachów? A może szukasz energicznej i jednocześnie kobiecej woni, która jest inspirowana nowojorskim stylem życia? Jeśli odpowiedziałaś twierdząco na zadane pytania to z pewnością sprawdzi się u ciebie DKNY Be Delicious Shim&Shine, która tuż po rozpylaniu kojarzy się z niewinnością oraz atrakcyjnością.

DKNY Be Delicious Shimmer & Shine
DKNY Be Delicious Shimmer & Shine
199 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o DKNY Be Delicious Shimmer & Shine

ID 373733
Cena jednostkowa: 399,98 zł /100ml

DKNY Be Delicious Shim&Shine świeży i owocowo-kwiatowy zapach dla kobiet.

Trudno wyobrazić sobie zapach, który będzie perfekcyjnie odzwierciedlał wewnętrzne przekonania wielu kobiet, Trzeba jednak przyznać, że DKNY Be Delicious Shim&Shine może pozytywnie zaskoczyć, a co więcej wkomponuje się w gusta kobiet w każdym wieku. Zapach jest idealny przede wszystkim na wiosnę i lato, ale jeśli bardzo Ci się spodoba, to nie będziesz chciała się z nim pożegnać także jesienią i zimą. Wodę perfumowaną otwierają świeże tony ogórka i grejpfruta, które łączą się stopniowo z subtelną magnolią. W sercu zapachu gości ponadto jabłko oraz magnolia. Głębię woni uzupełnia zaś tajemnicza ambra.

Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z informacjami o produkcie dostępnymi na Stronie Drogerii Hebe oraz – w miarę możliwości - skorzystaj również z innych źródeł informacji. Przed użyciem produktu zapoznaj się z opisem i oznakowaniem produktu na opakowaniu zewnętrznym (jeżeli jest dostępne) oraz na pojemniku a także z pozostałymi informacjami doręczonymi wraz z produktem.

Informacje dodatkowe

Nuta bazowa: Nuty drzewne, bursztyn i drzewo sandałowe.

Nuta wysoka (głowy): Grejpfrut, ogórek i magnolia.

Nuta średnia (serca): Tuberoza, róża, konwalia, fiołek i zielone jabłko.

0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
Polski (0)
Brak opinii