promotion

Dove Men Care Cool Fresh

antyperspirant męski w sprayu, 250 ml

Antyperspirant w aerozolu Dove Men+Care Cool Fresh pomaga Ci utrzymać przyjemną suchość i pozostawia orzeźwiające uczucie chłodu.

Darmowa dostawa od 35 zł dla zalogowanych!
Dove Men Care Cool Fresh
Dove Men Care Cool Fresh
17 49
11 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Dove Men Care Cool Fresh

ID 355559
Cena jednostkowa: 4,80 zł /100ml

Antyperspirant w aerozolu Dove Men+Care Cool Fresh pomaga Ci utrzymać przyjemną suchość i pozostawia orzeźwiające uczucie chłodu.

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Niebezpieczeństwo. Skrajnie łatwopalny aerosol.__Antyperspirant w aerozolu. UWAGA: Przed użyciem wstrząsnąć. Rozpylać z odległości 15 cm, wyłącznie na skórę pod pachami. Unikać wdychania. Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, unikać przedłużonego rozpylania. Używać tylko zgodnie z przeznaczeniem. Nie rozpylać w pobliżu oczu. Nie stosować na uszkodzoną skórę. Zaprzestać używania, jeśli pojawi się wysypka lub podrażnienie. Chronić przed dziećmi. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione.

Nazwa wymagana przez prawo: Dove Men+Care Cool Fresh Antyperspirant w aerozolu 250 ml

Pojemność: 250 ml

Podmiot odpowiedzialny: Unilever Polska Sp. z o.o.

Marka: Dove

Składniki

Butane,Isobutane,Propane,Aluminum Chlorohydrate,PPG-14 Butyl Ether,Cyclopentasiloxane,Parfum,Disteardimonium Hectorite,Helianthus Annuus Seed Oil,C12-15 Alkyl Benzoate,Octyldodecanol,BHT,Dimethiconol,Propylene Carbonate,Tocopheryl Acetate,Benzyl Alcohol,Benzyl Salicylate,Butylphenyl Methylpropional,Citronellol,Coumarin,Hydroxycitronellal,Limonene,Linalool
0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
Polski (0)
Brak opinii