promotion

Dove

antyperspirant w sprayu damski, 150 ml

5.0

Dove Nourishing Secrets to kolekcja kosmetyków do pielęgnacji inspirowana rytuałami piękna kobiet z całego świata. Poznaj antyperspirant Dove Nourishing Secrets Nurturing Ritual, który zapewnia skuteczną ochronę przed potem i rozpieszcza zmysły zniewalającym zapachem.Antyperspirant Dove Nourishing Secrets Nurturing Ritual czerpie z rytuałów piękna kobiet pochodzących z Ghany, które w pielęgnacji skóry wykorzystują ziarna kakaowca oraz kwiaty hibiskusa.

Dove
Dove
000000000000378958 000000000000378958 Ciało > Dezodoranty > Antyperspiranty w sprayu
12 29
8 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Dove

ID 378958
Cena jednostkowa: 5,99 zł /100ml

Te naturalne składniki słyną nie tylko z odżywczych dla skóry właściwości, ale również urzekającego aromatu. Dlatego właśnie antyperspirant Dove Nourishing Secrets Nurturing Ritual łączy egzotyczny zapach kakao i kwiatu hibiskusa, oferując rozpieszczające doznania. Łagodna formuła skutecznie chroni przed potem i przykrym zapachem aż do 48 godzin, a dzięki temu, że w 1/4 składa się z kremu nawilżającego, zapewnia skórze odpowiedni komfort.

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Antyperspirant w aerozolu. UWAGA: Nie stosować na uszkodzoną skórę. Zaprzestać używania, jeśli pojawi się wysypka lub podrażnienie. Unikać wdychania. Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, unikać przedłużonego rozpylania. Nie rozpylać w pobliżu oczu. Używać tylko zgodnie z przeznaczeniem. NIEBEZPIECZEŃSTWO: Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Chronić przed dziećmi.

Nazwa wymagana przez prawo: Dove Nourishing Secrets Nurturing Ritual Antyperspirant w aerozolu 150 ml

Składniki

Butane,Isobutane,Propane,Aluminum Chlorohydrate,Cyclopentasiloxane,PPG-14 Butyl Ether,Parfum,Helianthus Annuus Seed Oil,C12-15 Alkyl Benzoate,Disteardimonium Hectorite,Octyldodecanol,BHT,Propylene Carbonate,Dimethiconol,PEG-4,Alpha-Isomethyl Ionone,Benzyl Alcohol,Citronellol,Coumarin,Geraniol,Hexyl Cinnamal,Limonene,Linalool
5.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię