promotion

Dove Apple&White Tea

antyperspirant w sprayu damski, 250 ml

Dove Woman Go Fresh Apple & White Tea to antyperspirant w aerozolu dla kobiet, który zapewnia skuteczną ochronę dla Twojej skóry nawet przez 48H. Owocowy zapach jabłka i białej herbaty gwarantuje uczucie świeżości przez cały dzień, dzięki czemu możesz czuć się pewnie w każdej sytuacji.

Dove Apple&White Tea
Dove Apple&White Tea
000000000000373460 000000000000373460 Ciało > Dezodoranty > Antyperspiranty w sprayu
16 49
11 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Dove Apple&White Tea

ID 373460
Cena jednostkowa: 4,80 zł /100ml

Pozbawiona alkoholu formuła Dove Woman Go Fresh Apple & White Tea w ¼ składa się z kremu nawilżającego, dzięki czemu antyperspirant delikatnie pielęgnuje wrażliwą skórę pod pachami i pomaga łagodzić jej podrażnienia. Dove Woman Go Fresh Apple & White Tea to długotrwała ochrona i uczucie świeżości, którego możesz być pewna – niezależnie od tego, jak intensywny czeka Cię dzień!

  • Zapewnia skuteczną ochronę dla Twojej skóry nawet przez 48h!
  • Gwarancja świeżości dzięki przyjemnemu owocowemu zapachowi jabłka i białej herbaty,
  • Formuła pozbawiona alkoholu!
  • 1/4 kremu nawilżającego delikatnie pielęgnuje wrażliwą skórę pod pachami.
  • Antyperpirant pomaga również łagodzić podrażnienia skóry pod pachami.
  • Będziesz gotowa na najbardziej intensywne dni!

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Antyperspirant w aerozolu. _UWAGA: Nie stosować na uszkodzoną skórę. Zaprzestać używania, jeśli pojawi się wysypka lub podrażnienie. Unikać wdychania. Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, unikać przedłużonego rozpylania. Nie rozpylać w pobliżu oczu. Używać tylko zgodnie z przeznaczeniem. NIEBEZPIECZEŃSTWO: Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Chronić przed dziećmi.

Nazwa wymagana przez prawo: Dove Go Fresh Apple & White Tea Scent Antyperspirant w aerozolu 250 ml

Składniki

Butane,Isobutane,Propane,Aluminum Chlorohydrate,Cyclopentasiloxane,PPG-14 Butyl Ether,Parfum,Helianthus Annuus Seed Oil,C12-15 Alkyl Benzoate,Disteardimonium Hectorite,Octyldodecanol,BHT,Propylene Carbonate,Dimethiconol,PEG-4,Alpha-Isomethyl Ionone,Benzyl Alcohol,Benzyl Salicylate,Geraniol,Hexyl Cinnamal,Linalool
0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
Polski (0)
Brak opinii