1+1 50%
promotion

Dove Powered By Plants

dezodorant damski w sprayu, 75 ml

Poznaj dezodorant Dove Powered by Plants Ginger, którego formuła czerpie z wewnętrznej siły roślin, aby zapewniać Twojej skórze odpowiednią pielęgnację oraz chronić przed powstawaniem nieprzyjemnych zapachów aż do 24 godzin.

Dove Powered By Plants
Dove Powered By Plants
19 99
10 00
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Dove Powered By Plants

ID 370861
Cena jednostkowa: 13,33 zł /100ml

Przyjazna środowisku formuła

Zamiast tradycyjnych gazów, formuła Dove Powered by Plants Ginger zawiera znajdujący się w powietrzu azot, który jest neutralny dla środowiska. 

Delikatnie pobudzający zapach

Skuteczna formuła bez soli aluminium kryje rozgrzewający, imbirowy zapach w 100% naturalnego pochodzenia, aby pobudzać Twoje zmysły podczas każdej aplikacji.


Naturalna pielęgnacja bez kompromisów / Wegańska pielęgnacja


Wegańska formuła o długotrwałej skuteczności posiada certyfikat PETA „cruelty-free”*, a dzięki aktywnym składnikom pochodzenia naturalnego zapewnia Twojej skórze wyjątkowe korzyści.


*Od ponad 30 lat nie przeprowadzamy testów na zwierzętach, a bezpieczeństwo naszych produktów i składników potwierdzamy za pomocą metod bez ich udziału. W laboratoriach Dove na całym świecie stosujemy politykę zakazującą wszelkich testów na zwierzętach i jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty posiadają logo PETA „cruelty-free”, które potwierdza, że Dove nie przeprowadza i nie będzie przeprowadzać takich testów. 


Podaruj sobie moment wytchnienia z Dove Powered by Plants! Trzymaj opakowanie pionowo w odległości ok. 8 cm od pachy, unieś ramię i rozpylaj  dezodorant przez 2 sekundy, aby poczuć prawdziwą przyjemność, jaką oferuje delikatna, orzeźwiająca mgiełka.


Aby uzyskać najlepsze efekty, aplikuj dezodorant Dove Powered by Plants Ginger na czystą i suchą skórę. Unikaj stosowania po gorącym prysznicu. 

Informacje dodatkowe

Pojemność: 75 ml

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: UWAGA: Nie stosować na uszkodzoną skórę. Zaprzestać używania, jeśli pojawi się wysypka lub podrażnienie. Unikać wdychania. Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, unikać przedłużonego rozpylania. Nie rozpylać w pobliżu oczu. Używać tylko zgodnie z przeznaczeniem. NIEBEZPIECZEŃSTWO: Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Chronić przed dziećmi.

Opakowanie: Recycling

Nazwa wymagana przez prawo: Dove Powered by Plants Ginger Dezodorant w aerozolu 75 ml

Składniki

Alcohol Denat.,Glycerin,Nitrogen,Parfum,Octyldodecanol,Zingiber Officinale (Ginger) Root Oil,Citral,Eugenol,Limonene,Linalool
0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
Polski (0)
Brak opinii

Porady i inspiracje

Składniki

17 września 2021

Kwas salicylowy – efekty i zastosowanie

Kwas salicylowy należy do grupy kwasów BHA. To najmocniejszy z kwasów na twarz dostępnych do domowego użytku

Składniki

17 września 2021

Kwas glikolowy – efekty i zastosowanie

Kwas glikolowy to skuteczny eksfoliator – jest składnikiem wielu preparatów złuszczających. Należy do grupy kwasów AHA o małych cząsteczkach, które przenikają w głębsze warstwy skóry.