promotion

Dove Powered By Plants

dezodorant damski w sprayu, 75 ml

4.5

Dove Powered by Plants Geranium to dezodorant, który nie zawiera soli aluminium i czerpie z wewnętrznej siły roślin, aby zapewniać odpowiednią pielęgnację skórze pod pachami oraz chronić przed powstawaniem nieprzyjemnych zapachów aż do 24 godzin.

Darmowa dostawa od 35 zł dla zalogowanych!
Dove Powered By Plants
Dove Powered By Plants
19 99
9 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Dove Powered By Plants

ID 370863
Cena jednostkowa: 13,32 zł /100ml
Naturalna formuła dezodorantu

Dezodorant dla kobiet zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego i posiada certyfikat ECOCERT COSMOS Natural potwierdzony przez EcoCERT Greenlife. Formuła bez soli aluminium łączy całą wiedzę Dove z siłą natury, aby zapewniać Twojej skórze pod pachami odpowiednią pielęgnację i wyjątkowe korzyści.


Przyjazna środowisku formuła

Zamiast tradycyjnych gazów, dezodorant Dove Powered by Plants Geranium zawiera znajdujący się w powietrzu, neutralny dla środowiska azot. Dodatkowo zapewnia długotrwałą ochronę przed powstawaniem nieprzyjemnych zapachów, więc będziesz zawsze gotowa na to, co przyniesie Ci dzień.


Delikatny zapach

Zapach w 100% naturalnego pochodzenia tworzą subtelne, kwiatowe nuty geranium, dzięki którym możesz cieszyć się długotrwałym uczuciem świeżości.


Dzień pełen wyzwań? Zatrzymaj się i spójrz na wszystko świeżo! Trzymaj opakowanie Dove Powered by Plants pionowo w odległości ok. 8 cm od pachy, unieś ramię i rozpylaj dezodorant przez 2 sekundy. Doznaj przyjemności, jaką oferuje delikatna mgiełka o cudownym zapachu geranium.


Aby uzyskać najlepsze efekty, aplikuj dezodorant Dove Powered by Plants Geranium na czystą i suchą skórę. Unikaj stosowania po gorącym prysznicu.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 75 ml

Certyfikat: ECOCERT COSMOS Natural

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: UWAGA: Nie stosować na uszkodzoną skórę. Zaprzestać używania, jeśli pojawi się wysypka lub podrażnienie. Unikać wdychania. Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, unikać przedłużonego rozpylania. Nie rozpylać w pobliżu oczu. Używać tylko zgodnie z przeznaczeniem. NIEBEZPIECZEŃSTWO: Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Chronić przed dziećmi.

Opakowanie: Recycling

Nazwa wymagana przez prawo: Dove Powered by Plants Geranium Dezodorant w aerozolu 75 ml

Składniki

Alcohol Denat.,Glycerin,Nitrogen,Octyldodecanol,Parfum,Pelargonium Graveloens (Geranium) Leaf Oil,Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil,Citronellol,Geraniol,Limonene,Linalool
4.5
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię