promotion
promotion

Dove Care&Protect

dezodorant w sprayu damski, 150 ml

Dove Care & Protect to dezodorant stworzony z składnikiem antybakteryjnym, który pomaga zapobiegać powstawaniu nieprzyjemnego zapachu, redukując bakterie, które go powodują. Jednocześnie Dove Care&Protect zawiera łagodną formułę z ¼ kremu nawilżającego, która sprawia, że skóra pod pachami pozostaje gładka i miękka.

Dove Care&Protect
Dove Care&Protect
000000000000386165 000000000000386165 Ciało > Dezodoranty > Dezodoranty w sprayu
12 29
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Dove Care&Protect

ID 386165
Cena jednostkowa: 8,19 zł /100ml

Poczuj się pewnie w poruszaniu się i robieniu rzeczy, które kochasz, dzięki pełnemu zaufaniu dezodorantowi, który eliminuje bakterie powodujące nieprzyjemny zapach, bez uszczerbku dla pielęgnacji i nawilżenia skóry pod pachami.

- Ze składnikiem antybakteryjnym.

- Chroni od bakterii, które powodują nieprzyjemny zapach.

- Zapewnia skuteczną ochronę przed potem nawet do 48h.

- Zawiera ¼ kremu nawilżającego.

- Pielęgnuje skórę pod pachami.

- Pozostawia skórę miękką i gładką.

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: UWAGA: Nie stosować na uszkodzoną skórę. Zaprzestać używania, jeśli pojawi się wysypka lub podrażnienie. Unikać wdychania. Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, unikać przedłużonego rozpylania. Nie rozpylać w pobliżu oczu. Używać tylko zgodnie z przeznaczeniem. NIEBEZPIECZEŃSTWO: Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Chronić przed dziećmi.

Nazwa wymagana przez prawo: Dove Care & Protect Antyperspirant w aerozolu 150 ml

Składniki

Butane,Isobutane,Propane,Aluminum,Chlorohydrate,Cyclopentasiloxane,PPG -14 Butyl Ether,Parfum,Helianthus Annuus Seed Oil,C12-15 Alkyl Benzoate,Disteardimonium Hectorite,Octyldodecanol,BHT,Propylene Carbonate,Dimethiconol,PEG - 4,Maris Sal,Alpha-Isomethyl Ionone,Benzyl Alcohol,Benzyl Salicylate,Citral,Geraniol,Hexyl Cinnamal,Limonene,Linalool
0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
Polski (0)
Brak opinii

Porady i inspiracje

Składniki

17 września 2021

Kwas salicylowy – efekty i zastosowanie

Kwas salicylowy należy do grupy kwasów BHA. To najmocniejszy z kwasów na twarz dostępnych do domowego użytku

Składniki

17 września 2021

Kwas glikolowy – efekty i zastosowanie

Kwas glikolowy to skuteczny eksfoliator – jest składnikiem wielu preparatów złuszczających. Należy do grupy kwasów AHA o małych cząsteczkach, które przenikają w głębsze warstwy skóry.