promotion
promotion

Dove Powered By Plants Eucalyptus

dezodorant damski w sprayu, 75 ml

4.0

Poznaj dezodorant Dove Powered by Plants o zapachu eukaliptusa, którego formuła łączy składniki naturalnego pochodzenia z tym, co najlepsze w Dove.

Dove Powered By Plants
Dove Powered By Plants
000000000000370865 000000000000370865 Ciało > Dezodoranty > Dezodoranty w sprayu
19 99
9 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Dove Powered By Plants Eucalyptus

ID 370865
Cena jednostkowa: 13,32 zł /100ml

Naturalna pielęgnacja, która nie uznaje kompromisów

Dove Powered by Plants Eucalyptus to dezodorant, który zapewnia ochronę przed nieprzyjemnym zapachem do 24 godzin, pozostawiając Twoją skórę bardziej miękką i gładką po każdej aplikacji. Wegańska formuła zawiera aż 99% składników pochodzenia naturalnego i posiada certyfikat PETA „cruelty-free”*.


*Od ponad 30 lat nie przeprowadzamy testów na zwierzętach, a bezpieczeństwo naszych produktów i składników potwierdzamy za pomocą metod bez ich udziału. W laboratoriach Dove na całym świecie stosujemy politykę zakazującą wszelkich testów na zwierzętach i jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty posiadają logo PETA „cruelty-free”, które potwierdza, że Dove nie przeprowadza i nie będzie przeprowadzać takich testów. 


Odświeżający zapach eukaliptusa w 100% naturalnego pochodzenia

Subtelny, odświeżający zapach dezodorantu zainspirowany olejkiem z eukaliptusa, który słynie z energetyzujących właściwości. Poznaj jego pobudzający aromat.


Przyjazna środowisku formuła

Dove Powered by Plants Eucalyptus to dezodorant z certyfikatem ECOCERT COSMOS Natural potwierdzonym przez EcoCERT Greenlife. Produkt zamiast tradycyjnych gazów zawiera znajdujący się w powietrzu, neutralny dla środowiska azot. Formułę, która wystarcza na tyle samo, co klasyczny dezodorant Dove o pojemności 150 ml, udało nam się także zamknąć w mniejszym opakowaniu, do którego produkcji zużyto mniej aluminium. Wszystko po to, aby wspólnie dbać o środowisko.


Zwolnij na chwilę i poczuj świeżość! Dzięki przetestowanej metodzie aplikacji, możesz w pełni wykorzystać skuteczną formułę Dove Powered by Plants. Trzymaj opakowanie pionowo w odległości ok. 8 cm od pachy i przez 2 sekundy rozpylaj dezodorant bezpośrednio na skórę. Niech otuli ją delikatna, chłodząca mgiełka o odświeżającym zapachu eukaliptusa.


Wyjątkowy zapach dezodorantu zapewnia wspaniałe doznania sensoryczne oraz długotrwałe uczucie komfortu. Pozwól, by otuliła Cię świeżość eukaliptusa!

Informacje dodatkowe

Pojemność: 75 ml

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: UWAGA: Nie stosować na uszkodzoną skórę. Zaprzestać używania, jeśli pojawi się wysypka lub podrażnienie. Unikać wdychania. Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, unikać przedłużonego rozpylania. Nie rozpylać w pobliżu oczu. Używać tylko zgodnie z przeznaczeniem. NIEBEZPIECZEŃSTWO: Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Chronić przed dziećmi.

Opakowanie: Recycling

Nazwa wymagana przez prawo: Dove Powered by Plants Eucalyptus Dezodorant w aerozolu 75 ml

Składniki

Alcohol Denat.,Glycerin,Nitrogen,Octyldodecanol,Parfum,Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil,Citronellol,Eugenol,Geraniol,Limonene,Linalool
4.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię

Porady i inspiracje

Składniki

17 września 2021

Kwas salicylowy – efekty i zastosowanie

Kwas salicylowy należy do grupy kwasów BHA. To najmocniejszy z kwasów na twarz dostępnych do domowego użytku

Składniki

17 września 2021

Kwas glikolowy – efekty i zastosowanie

Kwas glikolowy to skuteczny eksfoliator – jest składnikiem wielu preparatów złuszczających. Należy do grupy kwasów AHA o małych cząsteczkach, które przenikają w głębsze warstwy skóry.