DR IRENA ERIS CLINIC WAY

ZAAWANSOWANA PIELĘGNACJA ANTI-AGING SKÓRY ULTRA WRAŻLIWEJ

Dr Irena Eris CLINIC WAY to innowacyjna linia dermokosmetyków o działaniu odmładzającym i hamującym procesy starzenia się skóry. Produkty oparte na rewolucyjnym, opatentowanym czynniku wzrostu FGF1 LMS™ zapewniają wyjątkową skuteczność przeciwzmarszczkową dla skóry nadwrażliwej w różnym wieku.

UNIKALNA FORMUŁA

Składnikiem wiodącym wszystkich kremów jest rewolucyjny, opatentowany AKTYWATOR ODNOWY SKÓRY FGF1 LMS™ z unikalną technologią LIPO-SPHERE, który hamuje proces starzenia skóry poprzez reaktywację właściwości regeneracyjnych i potencjału do samoodnowy na trzech poziomach skóry. Formuła FGF1 LMS™ to otrzymane w drodze zaawansowanych technik inżynierii biomedycznej unikatowe białko o niezwykłej sile działania, które reaktywuje zdolności regeneracyjne komórek i hamuje proces starzenia skóry. Receptury wzbogacone są o Aqua Calcis – farmakopealną wodę wapienną, która dzięki właściwościom antyseptycznym, kojącym i łagodzącym podrażnienia zapewnia bezpieczną i komfortową pielęgnację skórze wrażliwej.

DR IRENA ERIS CLINIC WAY

14 produktów
  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
wszystkie podkategorie
Filtruj (0)
Czytaj więcej

5 STOPNI PIELĘGNACJI PRZECIWZMARSZCZKOWEJ

Wyjątkową skuteczność dermokosmetyków Dr Irena Eris CLINIC WAY zapewnia precyzyjne dopasowanie formuł i składników aktywnych do stopnia zaawansowania zmarszczek oraz potrzeb skóry wrażliwej w danym wieku. Tworzą one pięciostopniowy przeciwzmarszczkowy program pielęgnacyjny. Każdy stopień pielęgnacji został ukierunkowany na działanie potrzebne skórze w danym wieku poprzez zastosowanie odpowiednio dobranych składników aktywnych:

kwas hialuronowy - dla kobiet ok. 30 roku życia

retinoidy - dla kobiet ok. 40 roku życia

fitohormony - dla kobiet ok. 50 roku życia

bio-peptydy - dla kobiet ok. 60 roku życia

Iso-lipidy - dla kobiet ok. 70 roku życia

KLINICZNA SKUTECZNOŚĆ

Skuteczność i bezpieczeństwo dermokosmetyków Dr Irena Eris CLINIC WAY zostały potwierdzone wieloośrodkowymi badaniami klinicznymi pod nadzorem zespołu lekarzy klinicznych. Receptury zostały opracowane i przebadane w Centrum Naukowo–Badawczym Dr Irena Eris metodą in vitro na wyizolowanych komórkach skóry, ex vivo na skórze pełnej grubości oraz in vivo z udziałem osób badanych. Przy ich opracowaniu i testowaniu brali udział farmaceuci, kosmetolodzy, biolodzy molekularni, alergolodzy i dermatolodzy.