DreamSex Women Blue

perfumy damskie z feromonami, 15 ml

DreamSex Women - feromony dla kobietDreamSex Women to niezwykle pięknie pachnące feromony dla kobiet, które otworzą przed Tobą świat niesamowitych przygód. Feromony doskonale oddziałują na podświadomość mężczyzn, przez co nawet nie zdają sobie oni sprawy, że są pod ich wpływem. Mężczyzna czując tylko Twój zapach zwróci na Ciebie uwagę i nie będzie mógł przestać o Tobie myśleć.
DreamSex Women Blue
DreamSex Women Blue
29 52
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o DreamSex Women Blue

ID 49288181
Cena jednostkowa: 196,81 zł /100ml

DreamSex Women - feromony dla kobiet

DreamSex Women to niezwykle pięknie pachnące feromony dla kobiet, które otworzą przed Tobą świat niesamowitych przygód. Feromony doskonale oddziałują na podświadomość mężczyzn, przez co nawet nie zdają sobie oni sprawy, że są pod ich wpływem. Mężczyzna czując tylko Twój zapach zwróci na Ciebie uwagę i nie będzie mógł przestać o Tobie myśleć.

Chcesz poznać swojego wymarzonego partnera, a może chcesz wykorzystać feromony w osiągnięciu sukcesów zawodowych, wpływając na podświadomość mężczyzn Feromony DreamSex Women zostały stworzone w celu wywołania silnego zainteresowania seksualnego osób płci przeciwnej. Feromony działają już przy pierwszym użyciu! Niewielkie opakowanie możesz zawsze mieć przy sobie.

Feromony Blue to perfumy orientalno-waniliowe:

Nuty głowy: gorzki migdał, kminek
Nuty serca: jaśmin wielkolistny, mech, drewno jakaranda
Nuty bazy: wanilia, piżmo

Informacje dodatkowe

Nuta bazowa: wanilia, piżmo

Nuta wysoka (głowy): gorzki migdał, kminek

Nuta średnia (serca): jaśmin wielkolistny, mech, drewno jakaranda