promotion

Durex Invisible Close Fit

prezerwatywy, 10 szt./1 opak,

5.0

Prezerwatywy Durex Invisible Close Fit powstały, aby zmaksymalizować wrażliwość przy zapewnieniu wysokiego bezpieczeństwa i ochrony.

Durex Invisible Close Fit
Durex Invisible Close Fit
000000000000374513 000000000000374513 Zdrowie i Higiena > Prezerwatywy i żele intymne
45 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Durex Invisible Close Fit

ID 374513

Komfortowy rozmiar dla mężczyzn, którzy wolą bardziej dopasowane prezerwatywy niż standardowe Invisible.

Optymalne dopasowanie_Każdy jest inny, ale odpowiednio dopasowany rozmiar powinien być zawsze komfortowy i dawać poczucie bezpieczeństwa.

O kształcie Easy-on, zakończone zbiorniczkiem, gładkie prezerwatywy.

Rozmiar:Dopasowany (szerokość nominalna 52,5 mm)

Lubrykant:Silikonowy

Grubość:Cieńsze

Transparentne prezerwatywy z naturalnej gumy lateksowej.

Przyjemniejszy zapach: Sposób, w jaki wytwarzamy prezerwatywy Durex sprawia, że mają przyjemniejszy zapach.

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Kluczem jest wiedza i świadomość, dlatego przeczytaj instrukcję używania znajdującą się w środku, zwłaszcza jeśli używasz prezerwatyw do seksu analnego lub oralnego. Pamiętaj, że żadna metoda antykoncepcji nie chroniw100%przed ciążą, HIV lub chorobami przenoszonymi drogą płciową. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.__KILKA OSTRZEŻEŃ_Prezerwatywa jest wykonana z naturalnego lateksu, który może powodować reakcje alergiczne, w tym wstrząs anafilaktyczny, jeśli użytkownik jest uczulony na lateks. ZAPRZESTAŃ UŻYWANIA: jeśli poczujesz dyskomfort lub podrażnienie podczas używania prezerwatywy. Używaj prezerwatywy tylko raz. Ponowne użycie może zwiększać ryzyko uszkodzenia prezerwatywy i wystąpienia infekcji. Jeśli najpierw używasz prezerwatywy do seksu oralnego, należy użyć nowej prezerwatywy do każdego innego rodzaju seksu._Używaj tylko żeli intymnych zalecanych do używania z prezerwatywami. Te na bazie oleju (wazelina, oliwka dla niemowląt i niektóre pesaria) oraz niektóre leki miejscowe stosowane w okolicy członka lub pochwy mogą uszkodzić prezerwatywę. Do seksu analnego zastosuj żel intymny na zewnątrz prezerwatywy.__KIEDY NALEŻY ZASIĘGNĄĆ PORADY_Porozmawiaj z lekarzem lub farmaceutą, jeśli nie masz pewności, czy jesteś uczulony/uczulona na lateks, jeśli podrażnienie lub dyskomfort utrzymują się po użyciu lub jeśli stosowane są miejscowe leki w okolicy członka lub pochwy. Jeśli prezerwatywa pęknie lub przecieknie podczas stosunku należy jak najszybciej, wciągu 72 godzin, skontaktować się z farmaceutą lub lekarzem. Data opracowania instrukcji używania: maj 2019

5.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię