null

WIERZYMY, ŻE DOBRY SEKS JEST DLA KAŻDEGO

Przestańmy na chwilę martwić się tym, jak seks powinien wyglądać i celebrujmy to jak możemy go odczuwać. Wierzymy w seks, który jest otwarty, autentyczny, dostarcza przyjemności i wprowadza w nasze życie nieco bałaganu. Wierzymy, że przyjemny i bezpieczny seks powinien być dostępny dla każdego, niezależnie od tego, kim jesteś i z kim się spotykasz. Wierzymy, że problemy da się rozpoznać i znaleźć ich rozwiązanie. Seks, który jest przyjemny, przynosi korzystne doświadczenia. Posiadamy ponad 90 lat doświadczenia w tworzeniu gamy produktów zaprojektowanych, by zapewniać lepsze doświadczenie seksualne. Rzuć więc wyzwanie normom, łam zasady i nie zgadzaj się na stygmatyzację. Uprawiaj taki seks, jaki chcesz, z kim chcesz, gdzie chcesz i kiedy tylko chcesz. Dobry seks dla każdego.

MAMY WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

90 LAT DOŚWIADCZENIA W PRODUKCJI NIEUSTANNIE PRZEKRACZAMY ŚWIATOWE NORMY JAKOŚCI STALE WDRAŻAMY INNOWACJE I UDOSKONALAMY NASZE PRODUKTY

STAWIAMY NA SATYSFAKCJĘ

Produkujemy prezerwatywy z najlepszych surowców od 1929 roku, tak więc wiemy co nieco o ich wytwarzaniu. Jakość naszych prezerwatyw jest testowana elektronicznie oraz dermatologicznie - pod kątem zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu. Nasze prezerwatywy mają lepsze wyniki niż obowiązujące globalne normy jakości, abyście mogli cieszyć się satysfakcjonującym seksem z tym kogo wybierzecie, w dowolnym miejscu, które wybierzecie.

WYBIERAMY NAJLEPSZYCH PARTNERÓW

Działamy w partnerstwie z ludźmi, dla których seks nie ma tajemnic. Są pracownikami służby zdrowia, naukowcami i wykładowcami, a wszyscy mają jedną misję – aby seks sprawiał, że czujecie się po prostu dobrze.

Durex

Filtry i sortowanie
sortowanie
 • Trafność wyszukiwania
 • Najpopularniejsze
 • Cena rosnąco
 • Cena malejąco
 • Nazwa produktu od A do Z
 • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Najczęściej wybierane
Marka
Filtry i sortowanie

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

 • Trafność wyszukiwania
 • Najpopularniejsze
 • Cena rosnąco
 • Cena malejąco
 • Nazwa produktu od A do Z
 • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Liczba produktów: 70
Filtry i sortowanie

Prezerwatywy Durex – niezawodne od 90 lat

Historia znanej na całym świecie marki sięga aż 1915 roku, kiedy w Wielkiej Brytanii powstała firma London Rubber Company. Po kilkunastu latach importowania i sprzedaży prezerwatyw, oficjalnie zarejestrowana została nazwa Durex, pod którą od tego momentu dystrybuowano ten rewolucyjny produkt. Prawdziwą innowacją okazały się pierwsze kondomy nawilżane, wprowadzone do sprzedaży w 1950 roku – to wtedy prezerwatywy Durex nabrały wysokiej skuteczności i kształtu, który znamy dziś.

Obecnie marka Durex jest największym producentem prezerwatyw na świecie, a w jej ofercie można znaleźć również żele intymne i zabawki erotyczne. Dysponuje zaawansowaną technologią, która umożliwia automatyczne testowanie, a dzięki temu – utrzymanie najwyższych standardów.

Dzięki temu, zdaniem milionów klientów produkty Durex to najlepsze prezerwatywy na rynku. Zapewniają skuteczne zabezpieczenie przed większością chorób przenoszonych drogą płciową i należą do najbezpieczniejszych sposobów na ochronę przed niechcianą ciążą.

Extra Safe, z wypustkami czy bez lateksu – rodzaje prezerwatyw Durex

Nie jesteś pewien, jakie prezerwatywy wybrać? Nic dziwnego – Durex ma w swojej ofercie wiele godnych uwagi produktów. Każdy z nich świetnie spełnia swoją funkcję, o ile jest dobrze dopasowany – sprawdź rozmiary prezerwatyw Durex i wybierz takie, które będą najwygodniejsze dla Ciebie.

 Oto najpopularniejsze rodzaje prezerwatyw tej marki:

 • Durex Classic – najbardziej znane, nawilżane prezerwatywy z gumy lateksowej. Mają anatomiczny kształt, dzięki czemu są łatwe do założenia i właściwie dopasowane,
 • Durex Extra Safe – wzmocnione prezerwatywy Easy-On, z dodatkowym nawilżeniem dla większego komfortu i bezpieczeństwa,
 • Durex Real Feelprezerwatywy nielateksowe wykonane z delikatnego materiału nowej generacji Real Feel, który gwarantuje bardziej naturalne doznania i daje wrażenie „skóry na skórze”. To najlepsze prezerwatywy dla osób z alergią na lateks i dla tych, które nie przepadają za tradycyjnymi kondomami,
 • Durex PleasureMaxprezerwatywy prążkowane z wypustkami, które dostarczają partnerom dodatkowych wrażeń. Dla większego komfortu i przyjemności sięgnij po żel Durex Play.