Easy Livin' Easy Kiss Pad

wielorazowa maska na usta z silikonu Easy Kiss Pad, 1 szt.

Przedstawiamy EASY KISS PAD - pierwszą wielorazową maskę na usta z silikonu na Polskim rynku, która jest idealnym i ekologicznym rozwiązaniem dla miłośniczek pielęgnacji ust! Piękne usta są ozdobą każdej kobiety- zadbaj o to, by zawsze były jędrne i nawilżone, nawet podczas jesiennych czy zimowych warunków. Dzięki EASY KISS PAD zadbasz o skórę okolicy ust bez potrzeby kupowania kolejnej hydrożelowych maski, która każdorazowo generuje masę niebiodegradowalnych odpadów- opakowania i maska. Nasze maska na usta działają na zasadzie okluzji, dzięki czemu produkt, który nałożymy lepiej wnika oraz działa intensywniej.
Easy Livin'
Easy Livin'
69 00
Odbiór w paczkomacie: 1-3 dni robocze
Do domu: 1-3 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO
Sprzedaje:

Przeczytaj więcej o Easy Livin' Easy Kiss Pad

ID 49146015
Przedstawiamy EASY KISS PAD - pierwszą wielorazową maskę na usta z silikonu na Polskim rynku, która jest idealnym i ekologicznym rozwiązaniem dla miłośniczek pielęgnacji ust! Piękne usta są ozdobą każdej kobiety- zadbaj o to, by zawsze były jędrne i nawilżone, nawet podczas jesiennych czy zimowych warunków. Dzięki EASY KISS PAD zadbasz o skórę okolicy ust bez potrzeby kupowania kolejnej hydrożelowych maski, która każdorazowo generuje masę niebiodegradowalnych odpadów- opakowania i maska. Nasze maska na usta działają na zasadzie okluzji, dzięki czemu produkt, który nałożymy lepiej wnika oraz działa intensywniej. Okluzja w kosmetyce to stworzenie na skórze powłoki przez zastosowanie odpowiedniego kosmetyku lub w tym wypadku dodatkowej warstwy, którą jest nasza wielorazowa maska. Dzięki niej składniki odżywcze łatwiej wchłaniają się w głąb skóry oraz zapobiegamy utracie wody. EASY KISS PAD możesz użyć w duecie z dowolnym serum, maską czy balsamem do ust. Maska pomoże wygładzić, nawilżyć i odżywić skórę. To świetny produkt na spierzchnięte usta! Wielorazowa maska jest również ekologicznym rozwiązaniem w pielęgnacji - nie generujemy dodatkowych odpadów, które zanieczyszczają środowisko. EASY KISS PAD po każdym użyciu wystarczy umyć, osuszyć i włożyć do pudełka do przechowywania, w każdej chwili są gotowe do ponownego użycia! Materiał: silikon medyczny Opakowanie: opakowanie zawiera : metalowa puszkę oraz wielorazowa maska na usta Kolor: różówy z logo EASY LIVIN' Sposób przechowywania: produkt przechowywać w opakowaniu Wymiary opakowania: 10,5x7,6cm

Informacje dodatkowe

Pojemność: 1

Sposób użycia: Przed pierwszym użyciem umyj maske delikatnym żelem lub pianką. Zaaplikuj ulubione serum, maskę lub balsam do ust (wystarczy niewielka ilość). Nałóż maskę na usta i pozostaw je na 10-20 minut. Ściągnij maskę i delikatnie wklep resztę kosmetyku. Pamiętaj, aby dokładnie umyć i osuszyć maskę, przed ponownym włożeniem ich do opakowania. Zalecamy wykonanie testu przed pierwszym użyciem, ponieważ maska potęguje działanie produktu. Nasz pro tip: przed nałożeniem maski EASY KISS PAD wykonaj delikatny peeling, dzięki temu składniki odżywcze jeszcze lepiej odżywią Twoje usta!

Składniki

silikon