promotion

Elizabeth Arden 5Th Avenue

woda perfumowana damska, 75 ml

5.0

Marzysz o tym, by znaleźć się w Nowym Jorku i spacerować słynną Piątą Aleją? Wystarczy jedno psiknięcie perfum od Elizabeth Arden, 5th Avenue. To zapach, który został zainspirowany pulsem nowojorskich ulic, dynamiką miasta i jego różnorodnością.

Wariant produktu (2)
Elizabeth Arden 5Th Avenue
Elizabeth Arden 5Th Avenue
000000000000233316 000000000000233316
89 99
79 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Elizabeth Arden 5Th Avenue

ID 233316
Cena jednostkowa: 106,65 zł /100ml

Marzysz o tym, by znaleźć się w Nowym Jorku i spacerować słynną Piątą Aleją? Wystarczy jedno psiknięcie perfum od Elizabeth Arden, 5th Avenue. To zapach, który został zainspirowany pulsem nowojorskich ulic, dynamiką miasta i jego różnorodnością. Przekonaj się sama, jak według Elizabeth Arden pachnie energia, zmysłowość, luksus i dynamika.

Gdy rozpylisz na skórze wodę perfumowaną 5th Avenue, będziesz oczarowana aromatami magnolii, mandarynki, kwiatu lipy, konwalii i bergamotki. Nieco później poczujesz elegancką, nieco orientalną mieszankę gałki muszkatołowej, tuberozy, brzoskwini, fiołka, jaśminu, róży bułgarskiej i rośliny goździka. Na koniec zostaną z Tobą nuty bazy, na których został zbudowany cały zapach – przyprawa z goździka, drzewo sandałowe, wanilia, irys, piżmo i bursztyn.

Woda perfumowana 5th Avenue Elizabeth Arden została zamknięta w eleganckim flakonie, który kojarzy się z nowojorskimi drapaczami chmur – jest smukły, wysoki i majestatyczny. Z drugiej strony, za sprawą odcieni złota, szklanej buteleczki i minimalistycznego designu, przywodzi na myśl luksus i elegancję. Takie właśnie są perfumy Piąta Aleja – stylowe i odważne, a zarazem subtelne, zmysłowe i energetyczne. Przekonaj się o tym sama.

Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z informacjami o produkcie dostępnymi na Stronie Drogerii Hebe oraz – w miarę możliwości - skorzystaj również z innych źródeł informacji. Przed użyciem produktu zapoznaj się z opisem i oznakowaniem produktu na opakowaniu zewnętrznym (jeżeli jest dostępne) oraz na pojemniku a także z pozostałymi informacjami doręczonymi wraz z produktem.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 75 ml

Nuta bazowa: Goździk, drzewo sandałowe, wanilia, irys, piżmo i bursztyn.

Nuta wysoka (głowy): Gałka muszkatołowa, tuberoza, brzoskwinia, fiołek, jaśmin, róża bułgarska i rośliny goździka.

Trwałość od otwarcia: Trwałość po otwarciu - 36miesiąc/miesiące/miesięcy

Nuta średnia (serca): Magnolia, mandarynka, kwiat lipy, konwalia i bergamotka.

Składniki

Dewy Magnolia, Lilac, Linden Blossom, Muguet, Exotic Mandarin, Bergamot
5.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię