Elizabeth Arden White Tea

woda toaletowa damska, 100 ml

5.0
Biała herbata to najczystsza forma herbaty: czysta, prosta i doskonale wyważona. Jest unikalna i drogocenna przez skomplikowany proces produkcji, który do tej pory odbywa się według starej, chińskiej, receptury. Z uwagi na to, że jest naturalna, nieprzetworzona, a jej parzenie jest rytuałem, idealnie wpisuje się w styl życia „slow”. _Skóra muskana promieniami zachodzącego słońca, dobra lektura, łyk niezwykłej herbaty… proste przyjemności ale jakże intymne i znajome. Ty otulona aksamitnym dla skóry materiałem oraz... czule obejmujący zapachem White Tea. Jest on uosobieniem rozkoszowania się chwilą, ucieczką od zgiełku, odpoczynkiem - niezmąconym momentem zatracania się w ciepłych wspomnieniach, gdy wszystko, czego pragniesz to odpoczynek i celebrowanie chwili. White Tea - czysty, wyborny, lecz nieskomplikowany nowy zapach, umiejętnie skomponowany, by wtórować życiu 'slow'. Otwiera się rześkim i musującym aromatem włoskiego 'dolce vita' - cytrusów i morskiej bryzy. Jego błoga nuta serca w stylu Zen pełna białej herbaty długo wybrzmiewa dzięki egzotycznym przyprawom w bazie. _Idealny na dzień, gdy chcesz czuć się: subtelna, kobieca, czarująca__Zapach: świeży, czysty, elegancki
Wariant produktu (3)
Płatności odroczone Twisto - kup teraz, zapłać za 60 dni KUP TERAZ, ZAPŁAĆ ZA 60 DNI.
Elizabeth Arden White Tea
Elizabeth Arden White Tea
199 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Elizabeth Arden White Tea

ID 324143
Cena jednostkowa: 199,99 zł /100ml
Biała herbata to najczystsza forma herbaty: czysta, prosta i doskonale wyważona. Jest unikalna i drogocenna przez skomplikowany proces produkcji, który do tej pory odbywa się według starej, chińskiej, receptury. Z uwagi na to, że jest naturalna, nieprzetworzona, a jej parzenie jest rytuałem, idealnie wpisuje się w styl życia „slow”.
Skóra muskana promieniami zachodzącego słońca, dobra lektura, łyk niezwykłej herbaty… proste przyjemności ale jakże intymne i znajome. Ty otulona aksamitnym dla skóry materiałem oraz... czule obejmujący zapachem White Tea. Jest on uosobieniem rozkoszowania się chwilą, ucieczką od zgiełku, odpoczynkiem - niezmąconym momentem zatracania się w ciepłych wspomnieniach, gdy wszystko, czego pragniesz to odpoczynek i celebrowanie chwili. White Tea - czysty, wyborny, lecz nieskomplikowany nowy zapach, umiejętnie skomponowany, by wtórować życiu 'slow'. Otwiera się rześkim i musującym aromatem włoskiego 'dolce vita' - cytrusów i morskiej bryzy. Jego błoga nuta serca w stylu Zen pełna białej herbaty długo wybrzmiewa dzięki egzotycznym przyprawom w bazie.
Idealny na dzień, gdy chcesz czuć się: subtelna, kobieca, czarująca

Zapach: świeży, czysty, elegancki

Informacje dodatkowe

Pojemność: 100 ml

Nuta bazowa: Bursztyn, ambrette, drewno egzotyczne, tonka.

Nuta wysoka (głowy): Paproć, tony morskie, pomarańcza, szałwia.

Trwałość od otwarcia: Trwałość po otwarciu - 36miesiąc/miesiące/miesięcy

Nuta średnia (serca): Biały irys, biała herbata, mate.

Składniki

Sparkling Italian Mandarin, calming Clary Sage Essence, sensual Sea Breeze Accord, fresh Japanese White Fern
5.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię