Enchen Aurora T3

szczoteczka soniczna do zębów (zielona), 1 szt.

92 90
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Do domu: 1-4 dni robocze
Odbiór w paczkomacie: 1-4 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
Sprzedawane przez Hebe Partner

Przeczytaj więcej o Enchen Aurora T3

Szczoteczka soniczna do zębów ENCHEN Aurora T3 (zielona)

Zyskaj uśmiech, który zachwyca. Szczoteczka soniczna ENCHEN Aurora T3 pozwoli Ci prawidłowo zadbać o higienę jamy ustnej, a także wybielić zęby. Urządzenie wyróżnia się wysoką częstotliwością wibracji, które sięgają nawet 42 000 drgań na minutę. Oferuje aż 3 tryby pracy – każdy z nich pozwala na wybór spośród 3 poziomów intensywności. Timer pomaga kontrolować czas mycia, a dzięki wydajnemu akumulatorowi o pojemności 2500 mAh jedno ładowanie wystarcza, by móc korzystać ze szczoteczki przez nawet 90 dni. Na uwagę zasługuje także wodoszczelność na poziomie IPX7, jak i blokada podróżna, która pozwala na wygodny transport urządzenia.

Idealna dla każdego

Zadbaj o zdrowie swoich zębów z produktem ENCHEN. Szczoteczka soniczna oferuje 3 tryby szczotkowania, a każdy z nich umożliwia wybór poziomu intensywności spośród 3 możliwości. Dzięki temu zaspokaja wszelkie potrzeby różnych użytkowników. Tryb Cleaning doskonale sprawdzi się na co dzień. Gdy go wybierzesz, kolor podświetlenia zmieni się na różowy. Kolejny z trybów – Sensitive – oznaczony jest kolorem fioletowym i doskonale sprawdzi się wśród osób z wyjątkowo wrażliwymi dziąsłami. Ostatni z trybów to Whitening. Oznaczony jest kolorem żółtym i pomoże Ci wybielić zęby.

Niezawodne działanie

Ze szczoteczką soniczną ENCHEN możesz mieć pewność, że skutecznie wyczyścisz nawet trudno dostępne miejsca w jamie ustnej. Aurora T3 wyposażona została w wydajny silnik, dzięki któremu może pracować z częstotliwością sięgającą nawet 42 000 drgań na minutę. Urządzenie usuwa do 10x więcej płytki nazębnej niż szczoteczki manualne. Zwiększ swoją pewność siebie dzięki pięknemu uśmiechowi!

Łatwość obsługi

Model Aurora T3 wyposażono w praktyczny przycisk, który umożliwi Ci sprawne włączenie i wyłączenie urządzenia, wybór trybu pracy i intensywności. To wciąż nie wszystko! Szczoteczka zapamiętuje ostatnio używany tryb. O jej pracy poinformuje Cię wskaźnik świetlny. Spersonalizuj działanie urządzenia i ciesz się zachwycającymi efektami!

Inteligentny timer

Wygodnie myj zęby bez potrzeby kontrolowania czasu, który upłynął od rozpoczęcia szczotkowania. Wbudowany w model Aurora T3 inteligentny timer co 30 sekund przypomni Ci o konieczności zmiany czyszczonego obszaru. Po 2 minutach urządzenie automatycznie zakończy pracę, dzięki czemu możesz mieć pewność, że poświęcasz na higienę jamy ustnej wystarczająco dużo czasu. Postaw na wygodę, funkcjonalność i skuteczność z ENCHEN!

Imponujący czas pracy

Szczoteczkę soniczną ENCHEN wyposażono w wydajny akumulator o pojemności 2500 mAh. Dzięki temu jedno ładowanie wystarczy, aby móc korzystać z urządzenia przez 360 minut, co przekłada się na aż 90 dni! Energię akumulatora odnowisz w około 12 godzin, korzystając z dołączonej do zestawu bazy i kabla ładowania. Wystarczy, że podłączysz bazę do kompatybilnego urządzenia, które wyposażone jest w port USB. Po podłączeniu szczoteczki do ładowania uruchomi się wskaźnik świetlny.

Dbałość o szczegóły

Nie musisz się ograniczać i możesz swobodnie korzystać ze szczoteczki sonicznej ENCHEN w wannie lub pod prysznicem. Urządzenie wyróżnia się wodoszczelnością na poziomie IPX7. Dzięki temu możesz także bez obaw wyczyścić je pod bieżącą wodą. Co więcej, model Aurora T3 posiada blokadę podróżniczą, która umożliwi Ci bezproblemowy transport szczoteczki. Zabierz urządzenie ze sobą na wycieczkę i zachwycaj pięknym uśmiechem.

ID: 51745318