promotion

Equilibra Imbir

dezodorant w sprayu, 75 ml

99% składników pochodzenia naturalnego, 0% soli aluminium, działanie 24 h. Innowacyjny i łagodny dla skóry dezodorant. Zawiera ekstrakt z imbiru i specjalny składnik roślinny o działaniu zmiękczającym.

Equilibra Imbir
Equilibra Imbir
000000000000390509 000000000000390509 Ciało > Dezodoranty > Dezodoranty w sprayu
17 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Equilibra Imbir

ID 390509
Cena jednostkowa: 23,99 zł /100ml

99% składników pochodzenia naturalnego, 0% soli aluminium, działanie 24 h. Innowacyjny i łagodny dla skóry dezodorant. Zawiera ekstrakt z imbiru i specjalny składnik roślinny o działaniu zmiękczającym.

Co zawiera:

- Alkohol pochodzenia roślinnego: zapewnia naturalne działanie, które pomaga zwalczać brzydkie zapachy przez 24 godziny

- Substancja czynna pochodzenia roślinnego: o działaniu zmiękczającym

- Propelent pochodzenia naturalnego.

Odpowiedni dla wrażliwej skóry. Testowany klinicznie. Nie zawiera soli aluminium. Odpowiedni dla wegan.

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: OSTRZEŻENIA: rozpylać z odległości 8 cm od ciała lub pod pachami. Nie używać na uszkodzoną skórę. W przypadku podrażnienia zaprzestać stosowania. Nie wdychać celowo. Dozować krótkimi naciśnięciami bez przedłużonej nebulizacji. Stosować tylko w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Nie rozpylać na oczy lub w miejsca intymne. Nie używać do celów innych niż zgodne z przeznaczeniem. Poddawać do recyklingu tylko całkowicie puste opakowanie. Niebezpieczeństwo: Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Trzymać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia lub innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innymi źródłami zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C / 122°F. Trzymać poza zasięgiem dzieci.

Składniki

Alcohol Denat.,Glycerin,Nitrogen,Parfum (Fragrance),Octyldodecanol,Zingiber Officinale (Ginger) Root Oil,Limonene,Linalool,Citral,Citronellol,Geraniol.
0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
Polski (0)
Brak opinii

Porady i inspiracje

Składniki

17 września 2021

Kwas salicylowy – efekty i zastosowanie

Kwas salicylowy należy do grupy kwasów BHA. To najmocniejszy z kwasów na twarz dostępnych do domowego użytku

Składniki

17 września 2021

Kwas glikolowy – efekty i zastosowanie

Kwas glikolowy to skuteczny eksfoliator – jest składnikiem wielu preparatów złuszczających. Należy do grupy kwasów AHA o małych cząsteczkach, które przenikają w głębsze warstwy skóry.