promotion

Equilibra Aloe

dezodorant w sprayu, 75 ml

1.0
Zawarte na stronie opinie zostały dodane przez zarejestrowanych Klientów Hebe, ale nie zostały potwierdzone zakupem lub użyciem produktu.

99% składników pochodzenia naturalnego, 0% soli aluminium, działanie 24 h. Innowacyjny i łagodny dla skóry dezodorant. Zawiera aloes i specjalny składnik roślinny o działaniu zmiękczającym.

DARMOWA DOSTAWA OD 59ZŁ DLA ZALOGOWANYCH
Equilibra Aloe
Equilibra Aloe
14 69
Najniższa cena, która obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 14,69 zł
20,99 zł
Regularna cena bez promocji
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Equilibra Aloe

ID 390511
Cena jednostkowa: 19,59 zł /100ml

99% składników pochodzenia naturalnego, 0% soli aluminium, działanie 24 h. Innowacyjny i łagodny dla skóry dezodorant. Zawiera aloes i specjalny składnik roślinny o działaniu zmiękczającym.

Co zawiera:

- Alkohol pochodzenia roślinnego: zapewnia naturalne działanie, które pomaga zwalczać brzydkie zapachy przez 24 godziny

- Substancja czynna pochodzenia roślinnego: o działaniu zmiękczającym

- Propelent pochodzenia naturalnego.

Odpowiedni dla wrażliwej skóry. Testowany klinicznie. Nie zawiera soli aluminium. Odpowiedni dla wegan.

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: OSTRZEŻENIA: rozpylać z odległości 8 cm od ciała lub pod pachami. Nie używać na uszkodzoną skórę. W przypadku podrażnienia zaprzestać stosowania. Nie wdychać celowo. Dozować krótkimi naciśnięciami bez przedłużonej nebulizacji. Stosować tylko w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Nie rozpylać na oczy lub w miejsca intymne. Nie używać do celów innych niż zgodne z przeznaczeniem. Poddawać do recyklingu tylko całkowicie puste opakowanie. Niebezpieczeństwo: Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Trzymać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia lub innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innymi źródłami zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C / 122°F. Trzymać poza zasięgiem dzieci.

Składniki

Alcohol Denat.,Glycerin,Nitrogen,Octyldodecanol,Parfum (Fragrance),Aloe Barbadensis Leaf Juice,Linalool,Limonene,Citral,Citronellol.