promotion

Equilibra Aloes

dezodorant w sprayu, 75 ml

99% składników pochodzenia naturalnego, 0% soli aluminium, działanie 24 h. Innowacyjny i łagodny dla skóry dezodorant. Zawiera aloes i specjalny składnik roślinny o działaniu zmiękczającym.

Equilibra Aloes
Equilibra Aloes
000000000000390511 000000000000390511 Ciało > Dezodoranty > Dezodoranty w sprayu
17 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Equilibra Aloes

ID 390511
Cena jednostkowa: 23,99 zł /100ml

99% składników pochodzenia naturalnego, 0% soli aluminium, działanie 24 h. Innowacyjny i łagodny dla skóry dezodorant. Zawiera aloes i specjalny składnik roślinny o działaniu zmiękczającym.

Co zawiera:

- Alkohol pochodzenia roślinnego: zapewnia naturalne działanie, które pomaga zwalczać brzydkie zapachy przez 24 godziny

- Substancja czynna pochodzenia roślinnego: o działaniu zmiękczającym

- Propelent pochodzenia naturalnego.

Odpowiedni dla wrażliwej skóry. Testowany klinicznie. Nie zawiera soli aluminium. Odpowiedni dla wegan.

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: OSTRZEŻENIA: rozpylać z odległości 8 cm od ciała lub pod pachami. Nie używać na uszkodzoną skórę. W przypadku podrażnienia zaprzestać stosowania. Nie wdychać celowo. Dozować krótkimi naciśnięciami bez przedłużonej nebulizacji. Stosować tylko w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Nie rozpylać na oczy lub w miejsca intymne. Nie używać do celów innych niż zgodne z przeznaczeniem. Poddawać do recyklingu tylko całkowicie puste opakowanie. Niebezpieczeństwo: Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Trzymać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia lub innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innymi źródłami zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C / 122°F. Trzymać poza zasięgiem dzieci.

Składniki

Alcohol Denat.,Glycerin,Nitrogen,Octyldodecanol,Parfum (Fragrance),Aloe Barbadensis Leaf Juice,Linalool,Limonene,Citral,Citronellol.
0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
Polski (0)
Brak opinii

Porady i inspiracje

Blog - składniki

17 września 2021

Kwas salicylowy – efekty i zastosowanie

Kwas salicylowy należy do grupy kwasów BHA. To najmocniejszy z kwasów na twarz dostępnych do domowego użytku

Blog - składniki

17 września 2021

Kwas glikolowy – efekty i zastosowanie

Kwas glikolowy to skuteczny eksfoliator – jest składnikiem wielu preparatów złuszczających. Należy do grupy kwasów AHA o małych cząsteczkach, które przenikają w głębsze warstwy skóry.