promotion

Estée Lauder White Linen

woda perfumowana damska, 60 ml

Estee Lauder to marka kosmetyczna, która od wielu lat jest utożsamiana z elegancją i perfekcją. Każdy jej kolejny produkt to kwintesencja kobiecości. Estee Lauder White Linen to kontynuacja tej pięknej tradycji. Perfumy to świeża i orzeźwiająca kompozycja, którą warto mieć ze sobą przez cały rok.
Estée Lauder White Linen
Estée Lauder White Linen
000000000000373729 000000000000373729 Zapachy > Dla kobiet > Wody perfumowane
229 99
179 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Estée Lauder White Linen

ID 373729
Cena jednostkowa: 299,97 zł /100ml

Estee Lauder White Linen – wiosenny powiew świeżości każdego dnia

Czy wiesz, że przez niemal cały rok można się cieszyć pięknym i niezwykle wiosennym zapachem? Estee Lauder zadbało o to, by świeżość nie opuszczała kobiecego ciała. Wystarczy spryskać ciało pachnącą mgiełką, by od razu przywołać naturalnie cudowny zapach kwiatów oraz rześkość zieleni. Wszystko za sprawą róży bułgarskiej oraz fiołka i kosaćca, których zapach nieprzemiennie kojarzy się z naturalną elegancją. Perfumy White Linen, to kojąca mieszanka. Możesz być pewna, że szybko poprawi Twój nastrój i od razu poczujesz się spokojniejsza. Sprawdź ten zapach i ciesz się wiosenną radością z marką Estee Lauder.

Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z informacjami o produkcie dostępnymi na Stronie Drogerii Hebe oraz – w miarę możliwości - skorzystaj również z innych źródeł informacji. Przed użyciem produktu zapoznaj się z opisem i oznakowaniem produktu na opakowaniu zewnętrznym (jeżeli jest dostępne) oraz na pojemniku a także z pozostałymi informacjami doręczonymi wraz z produktem.

0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
Polski (0)
Brak opinii dla wybranego języka.