Eveline Cosmetics Nail Therapy Professional Express Hard

podwójnie skoncentrowany ekspresowy utwardzacz do paznokci, 12 ml

PODWÓJNIE SKONCENTROWANY EKSPRESOWY UTWARDZACZ DO PAZNOKCI Formuła najnowszej generacji z wysoką zawartością składników wzmacniających 4% Ultra-Keratin™ i organicznym krzemem. Działa na wszystkie zidentyfikowane oznaki słabości paznokcia (miękkość, pękanie, rozdwajanie, nierówna powierzchni, brak połysku). Innowacyjna technologia 72H Time Release™ stopniowo przenika przez płytkę, uwalniając podwójną moc składników utwardzających. Kondycja paznokci poprawia się z dnia na dzień.
Eveline Cosmetics
Eveline Cosmetics
000000000000367795 000000000000367795 Makijaż > Paznokcie > Bazy i utwardzacze, top coat
16 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Eveline Cosmetics Nail Therapy Professional Express Hard

ID 367795
Cena jednostkowa: 141,58 zł /100ml
PODWÓJNIE SKONCENTROWANY EKSPRESOWY UTWARDZACZ DO PAZNOKCI_Formuła najnowszej generacji z wysoką zawartością składników wzmacniających 4% Ultra-Keratin™ i organicznym krzemem. Działa na wszystkie zidentyfikowane oznaki słabości paznokcia (miękkość, pękanie, rozdwajanie, nierówna powierzchni, brak połysku). Innowacyjna technologia 72H Time Release™ stopniowo przenika przez płytkę, uwalniając podwójną moc składników utwardzających. Kondycja paznokci poprawia się z dnia na dzień._NAJNOWSZE OSIĄGNIĘCIE W TERAPII ODBUDOWUJĄCEJ_Ekspresowa receptura POWER-NAIL™ aktywnie włącza się w proces naprawczy paznokcia. Zwiększa spójność włókien keratynowych, nasycając płytkę substancjami poprawiającymi jej wytrzymałość i wygląd. Paznokcie stają się grubsze, mocniejsze i twardsze. Zachwycają gładkością i zdrowym połyskiem, od nasady aż po końcówki. Kuracja skutecznie przeciwdziała rozdwajaniu i łamliwości.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 12 ml

Podmiot odpowiedzialny: Eveline Cosmetics Dystrybucja sp. z o.o. sp.k

Nazwa wymagana przez prawo: Nail Therapy Professional Express Hard

Składniki

Ethyl Acetate,Butyl Acetate,Isopropyl Alcohol,Cellulose Acetate Butyrate,Adipic Acid/Neopentyl Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer,Dimethyl Urea,Acrylates Copolymer,Sucrose Benzoate,Tosylamide/Epoxy Resin,Nitrocellulose,Dimethicone,Caprylic/Capric Triglyceride,Dimethyl Oxobenzo Dioxasilane,Pistacia Lentiscus Gum,MEK,CI 60725.
0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
Polski (0)
Brak opinii