Femina Camomile

podpaski higieniczne, 20 szt./1 opak.

ID 289250

Nawet kiedy towarzyszy Ci miesiączka, możesz czuć się czysto, świeżo i pewnie każdego dnia. Podpaski Femina Camomile ze skrzydełkami zapewnią Ci skuteczną ochronę.

Femina Camomile 000000000000289250 000000000000289250 Femina Camomile Higiena > Higiena intymna > Podpaski
3 99
100% bezpieczne płatności
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 199 zł
Gwarancja oryginalności

Przeczytaj więcej o Femina Camomile

Podpaski Femina zostały wzbogacone o ekstrakt z rumianku, który delikatnie pielęgnuję skórę miejsc intymnych, a Tobie pozwala czuć się świeżo przez cały dzień. Dodatkowo na ich powierzchni znajduje się delikatna powłoka Soft Touch, dzięki której podpaski są miękkie i przyjazne dla twojej skóry. Mają też specjalną formułę, co sprawia, że Twoja skóra może swobodnie oddychać.

Możesz być pewna skutecznej ochrony, a to wszystko dzięki obecności w podpaskach Femina specjalnego żelu, który absorbuje wydzielinę miesiączkową. Boczne skrzydełka z kolei doskonale zabezpieczą brzegi Twojej bielizny przed zabrudzeniem.

W opakowaniu znajduje się 20 sztuk podpasek, każda z nich jest zapakowana osobno, więc możesz nosić ją przy sobie w torebce lub plecaku. Wypróbuj również podpasek Femina Delicate, Everyday oraz Night.

Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z informacjami o produkcie dostępnymi na Stronie Drogerii Hebe oraz – w miarę możliwości - skorzystaj również z innych źródeł informacji. Przed użyciem produktu zapoznaj się z opisem i oznakowaniem produktu na opakowaniu zewnętrznym (jeżeli jest dostępne) oraz na pojemniku a także z pozostałymi informacjami doręczonymi wraz z produktem.

Informacje dodatkowe

Skrzydełka: Tak

Pojemność: 1 opak.

Perfumowane: Tak

Nazwa wymagana przez prawo: FEMINA CAMOMILE PODPASKI 20 SZTUK

Kształt: anatomiczny

opinie klientów

0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
3 99
100% bezpieczne płatności
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 199 zł
Gwarancja oryginalności