Garett Beauty Smile Gel

uzupełniający zestaw żeli wybielających do zębów, 3x3 ml/1 opak.

3 x 3ml żelu wybielającego w aplikatorze Garett Beauty Smile Gel.

Komfortowe wybielanie zębów w domowym zaciszu? To możliwe.

Jeśli masz już swoją lampę Garett Beauty Smile Lite, kurację możesz powtórzyć w każdej chwili. Wystarczy, że zaopatrzysz się w uzupełniający zestaw żeli Garett Beauty Smile Gel. To dokładnie taka sama formuła, jak ta dołączona do lampy przy zakupie.

DARMOWA DOSTAWA OD 59ZŁ DLA ZALOGOWANYCH
Garett Beauty Smile Gel
Garett Beauty Smile Gel
79 00
Regularna cena bez promocji: 79,00 zł
Odbiór w paczkomacie: 1-3 dni robocze
Do domu: 1-3 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO
Sprzedaje:

Przeczytaj więcej o Garett Beauty Smile Gel

ID 38750569

Urządzenia z linii Garett Beauty są doceniane nie tylko przez użytkowniczki, influencerki (co oczywiście niezmiernie nas cieszy), ale również w ogólnopolskich plebiscytach. Nasze produkty do pielęgnacji cery w domowym zaciszu zostały uhonorowane odznaczeniem „Kobieca Marka Roku”. Jest to dla nas szczególnie miłe wyróżnienie, bo pokazuje, że warto się starać i dbać o to, by dostarczać jak najlepsze i zaawansowane technologicznie rozwiązania. Obiecujemy, że na tym nie koniec.

Uzupełniający zestaw żeli wybielających Garett Beauty Smile Gel

Komfortowe wybielanie zębów w domowym zaciszu? To możliwe. Jeśli masz już swoją lampę Garett Beauty Smile Lite, kurację możesz powtórzyć w każdej chwili. Wystarczy, że zaopatrzysz się w uzupełniający zestaw żeli Garett Beauty Smile Gel. To dokładnie taka sama formuła, jak ta dołączona do lampy przy zakupie. Zestaw uzupełniający jest również przeznaczony do przeprowadzenia pełnej kuracji – bez problemu wystarczy Ci na 7 dni. Żel zamknięto w specjalnych strzykawkach z tworzywa, dzięki czemu jego aplikacja jest wygodna, a przechowywanie bezpieczne.

Bezpieczna formuła wybielająca

Jeśli szukasz sprawdzonego sposobu na wybielanie, żel dostępny w zestawie Garett Beauty Smile Gel jest idealnym rozwiązaniem. To propozycja dla tych, którzy nie chcą rezygnować z olśniewających rezultatów, ale jednocześnie dbają przede wszystkim o zdrowie zębów. Formuła żelu nie zawiera nadtlenku wodoru, który jest składnikiem mogącym uszkadzać zębinę. Dlatego kurację w domowym zaciszu przeprowadzisz bez najmniejszych obaw.

Pełna kuracja

Pełna kuracja z użyciem żelu wybielającego Garett Beauty Smile Gel powinna trwać dokładnie 7 dni, podczas których zaleca się codzienne użytkowanie żelu zgodnie z instrukcją lampy. Właśnie na tyle wystarczy Ci uzupełniający zestaw żeli. Zamknięto go w trzech aplikatorach w formie strzykawki, które umożliwiają równomierne nałożenie produktu na ustnik. Wystarczy jedynie 7 dni, by Twój uśmiech nabrał niespotykanego dotąd blasku. To naprawdę niewiele!

Skutecznie usuwa przebarwienia

Żel wybielający Garett Beauty Smile Gel stworzono z myślą o usuwaniu większości przebarwień powstających na szkliwie. Rezultaty będą widoczne – niezależnie od tego, czy nieatrakcyjny kolor zębów jest wynikiem nałogu tytoniowego, czy też uwielbienia do kawy lub herbaty. Produkt poradzi sobie również z przebarwieniami powstałymi wraz z wiekiem – efektywnie je rozjaśni, sprawiając, że Twój uśmiech stanie się bardziej promienny. Wreszcie przestaniesz się go wstydzić

*Efekt wybielania jest zależny od koloru Twoich zębów, podatności szkliwa na wybielanie oraz intensywności przebarwień. Dla uzyskania najlepszego rezultatu zalecamy zastosowanie tzw. białej diety w okresie trwania kuracji oraz minimum 2 tygodni po jej zakończeniu. Zalecamy powtórzenie zabiegu po upływie od 2 tygodni do 2 miesięcy.

Produkty marki Garett z kategorii "Strefa Beauty" są przeznaczone do pielęgnacji i higieny osobistej. Opakowania zabezpieczone są specjalną folią ochronną lub plombami zabezpieczającymi, po zerwaniu folii lub plomb zwrot towaru będzie niemożliwy. Zwroty produktów, których opakowanie zostało otwarte, nie będą przyjmowane (art. 38 pkt 5 ustawy o prawach konsumenta).