Garnier Mineral Action Control Thermic

antyperspirant damski w sprayu, 150 ml

4.0
PIERWSZY OD GARNIERA DEZODORANT Z TERMO-AKTYWNYMI SKŁADNIKAMI – Formuła zawiera termo-aktywne składniki. Działa nawet w bardzo wysokich temperaturach ... KLIKNIJ TUTAJ
Pielęgnacja po opalaniu i goleniu, czyli sposoby na podrażnioną skórę latem
Auć! Gdy skóra piecze, trzeba szybko szukać ukojenia. Po które kosmetyki sięgnąć, kiedy przesadzi się ze słońcem? Co przyniesie ulgę przy podrażnieniach po goleniu - pantenol czy aloes? Zdradzamy tajn...
Płatności odroczone Twisto - kup teraz, zapłać za 60 dni KUP TERAZ, ZAPŁAĆ ZA 60 DNI.
Garnier Mineral Action Control Thermic
Garnier Mineral Action Control Thermic
10 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Garnier Mineral Action Control Thermic

ID 275039
Cena jednostkowa: 7,33 zł /100ml
PIERWSZY OD GARNIERA DEZODORANT Z TERMO-AKTYWNYMI SKŁADNIKAMI – Formuła zawiera termo-aktywne składniki. Działa nawet w bardzo wysokich temperaturach do 45 stopni C. WYSOKA SKUTECZNOŚĆ – Formuła z termo-aktywnymi składnikami zapewnia 72h1 nieprzerwanej ochrony przed wilgocią oraz przykrym zapachem.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 150 ml

Podmiot odpowiedzialny: L'Oreal Polska Sp. z.o.o.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: UWAGA - AEROZOL SKRAJNIE ŁATWOPALNY. Pojemnik pod ciśnieniem: ryzyko rozerwania po wystawieniu pojemnika na działanie wysokiej temperatury. Trzymać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, nieosłoniętego płomienia oraz innych źródeł zapłonu. Nie palić tytoniu. Nie rozpylać na nieosłonięty płomień ani na inne źródła zapłonu. Nie dziurawić ani nie spalać pojemnika nawet po zużyciu. Chronić przed słońcem. Chronić przed temperaturą powyżej 50°C. Chronić przed dziećmi. Nie rozpylać w kierunku oczu lub na podrażnioną skórę. Nie wdychać. Nie stosować do innych celów niż te, do których produkt jest przeznaczony. Nie stosować w dusznym pomieszczeniu.

Hypoalergiczny: Nie

Nazwa wymagana przez prawo: Antyperspirant

Składniki

Antyperspirant 72h z przełomową formułą z termoaktywnymi składnikami. Wzbogacony o Mineralite -ultraabsorbujący minerał.
4.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię