null

Choć Venus zrodziła się z wieloletniej tradycji Gillette, jej różowe barwy od razu pozwalały odróżnić ją od męskich maszynek. Venus Classic, zaprojektowana specjalnie dla kobiet, wyznaczyła nowy standard wśród maszynek dla kobiet. Jej zaokrąglona, obrotowa główka pozwalała na precyzyjne poruszanie się po kobiecych kształtach. Wygodna, dopasowana rączka Soft Grip® dobrze leżała w dłoni każdej kobiety. Miękkie poduszeczki chroniły skórę przed otarciami i zacięciami, a indywidualnie dopasowujące się do kształtów ciała ostrza pozwalały na szybkie i dokładne golenie. Wszystkie maszynki, które opracowaliśmy od tego czasu, powstały specjalnie z myślą o kobiecych potrzebach. Właśnie to, że tak doskonale rozumiemy, czego każda kobieta oczekuje od swojej maszynki, pozwala nam utrzymać się jako marka nr 1 w kobiecym świecie golenia!

Venus – zaprojektowana dla kobiecych kształtów

Maszynki do golenia różnią się pod wieloma względami, szczególnie jeśli porównać maszynki przeznaczone dla mężczyzn i dla kobiet. Venus to pierwsza maszynka do golenia zaprojektowana z myślą o kobiecej sylwetce. Od doskonale leżących w dłoni rączek, po ruchome główki dopasowujące się do kształtów ciała – maszynki do golenia Venus zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić gładką w dotyku skórę.

Maszynki damskie Gillette Venus

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Liczba produktów: 33
Filtry i sortowanie