promotion

Gillette Mach 3 Sensitive

żel do golenia skóry szczególnie wrażliwej, 200 ml

Poznaj lepszą ochronę skóry wrażliwej przed podrażnieniami podczas golenia (w porównaniu z innymi żelami do golenia Mach3). Żel do golenia Gillette Mach3 Sensitive tworzy gęstą pianę, która pomaga redukować podrażnienia skóry podczas golenia.
Gillette Mach 3 Sensitive
Gillette Mach 3 Sensitive
000000000000217880 000000000000217880 Mężczyzna > Golenie > Pianki, kremy i żele do golenia
12 49
9 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Gillette Mach 3 Sensitive

ID 217880
Cena jednostkowa: 5,00 zł /100ml

Gillette Mach3 Complete Defense Sensitive Żel do golenia dla mężczyzn 200 ml

Poczuj lepszą ochronę skóry wrażliwej przed podrażnieniami podczas golenia (w porównaniu z innymi żelami do golenia Mach3). W kontakcie z wodą żel do golenia dla mężczyzn Gillette Mach3 Complete Defense Sensitive tworzy gęstą pianę, która pomaga zredukować podrażnienia skóry po goleniu. Zoptymalizowana formuła chłodzenia działa kojąco na skórę. Zwalcz podrażnienia i zapewnij swojej wrażliwej skórze ochronę podczas golenia, dzięki żelowi Gillette Mach3 Sensitive.

Cechy i właściwości:

  • W kontakcie z wodą żel do golenia dla mężczyzn tworzy gęstą, ochronną pianę
  • Orzeźwiające uczucie chłodzenia działa kojąco na skórę
  • Lepsza ochrona skóry wrażliwej (w porównaniu z innymi żelami do golenia Mach3)
  • Żel do golenia Mach3 Complete Defense zapewnia kompleksową ochronę przed podrażnieniami (w porównaniu z piankami do golenia Mach3)
  • Delikatnie perfumowany

Ostrzeżenia:

Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C/122°F. Chronić przed dziećmi. 5,6% masowych zawartości jest łatwopalne.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 200 ml

Podmiot odpowiedzialny: Procter&Gamble

Metoda aplikacji: Do twarzy

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C/122°F. Chronić przed dziećmi. 5,6% masowych zawartości jest łatwopalne.

Trwałość od otwarcia: 12 mies.

Testowany dermatologicznie: Tak

Nazwa wymagana przez prawo: Gillette Mach3 Sensitive żel do golenia 200 ml

Składniki

Aqua,Palmitic Acid,Triethanolamine,Isopentane,Glyceryl Oleate,Stearic Acid,Isobutane,Sorbitol,Hydroxyethylcellulose,Glycerin,Parfum,PEG-90M,Menthol,BHT,Myristic Acid,Lauric Acid,Silica,Lecithin,Tocopherol,Ascorbyl Palmitate,Hydrogenated Palm Glycerides Citrate,CI 42053,CI 42090
0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
Polski (0)
Brak opinii