Gillette Series

nawilżający żel do golenia, 200 ml

5.0
Zawarte na stronie opinie zostały dodane przez zarejestrowanych Klientów Hebe, ale nie zostały potwierdzone zakupem lub użyciem produktu.
Poczuj niezwykłą gładkość golenia z żelem do golenia dla mężczyzn Gillette Series Moisturizing. Formuła o potrójnym działaniu z masłem kakaowym łagodz...
DARMOWA DOSTAWA OD 59ZŁ DLA ZALOGOWANYCH
Gillette Series
Gillette Series
15 99
Regularna cena bez promocji: 15,99 zł
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Gillette Series

ID 217882
Cena jednostkowa: 8,00 zł /100ml
Poczuj niezwykłą gładkość golenia z żelem do golenia dla mężczyzn Gillette Series Moisturizing. Formuła o potrójnym działaniu z masłem kakaowym łagodzi podrażnienia skóry, zapewniając uczucie chłodu i komfortu podczas golenia, nawilża oraz pomaga chronić skórę przed podrażnieniem. Zawiera glicerynę, która pomaga utrzymywać odpowiedni poziom nawilżenia skóry.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 200 ml

Podmiot odpowiedzialny: Procter&Gamble

Metoda aplikacji: Do twarzy

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C/122°F. Chronić przed dziećmi. 5,6% masowych zawartości jest łatwopalne.

Trwałość od otwarcia: 12 mies.

Testowany dermatologicznie: Tak

Działanie: Nawilżające

Nazwa wymagana przez prawo: Gillette Series Moisturizing Nawilżający żel do golenia dla mężczyzn 200 ml

Składniki

Aqua,Glycerin,Palmitic Acid,Triethanolamine,Isopentane,Glyceryl Oleate,Stearic Acid,Isobutane,Parfum,Sorbitol,Hydroxyethylcellulose,Menthol,PEG-90M,Limonene,BHT,PEG-23M,Myristic Acid,Lauric Acid,Theobroma Cacao Seed Butter,Silica,Lecithin,Tocopherol,Ascorbyl Palmitate,Hydrogenated Palm Glycerides Citrate,CI 42090