Gillette Series

nawilżający żel do golenia, 200 ml

10 79
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Gillette Series

Wypróbuj nawilżającą moc żelu do golenia Gillette Series z masłem kakaowym, który zapewnia pełną ochronę przed podrażnieniami podczas golenia, pomagając zmniejszyć zacięcia, zaczerwienienie, pieczenie, szczypanie i uczucie ściągnięcia skóry. Formuła żelu przekształca się w gęstą, ochronną pianę, która pomaga przywrócić naturalną barierę ochronną skóry, utrzymując odpowiednie nawilżenie. Pokaż światu najlepszą wersję siebie dzięki odżywczemu żelowi do golenia Gillette Series – produktowi stworzonemu specjalnie dla mężczyzn przez markę żelu i pianki do golenia nr 1 na świecie.
ID: 217882
Cena jednostkowa: 5,40 zł /100ml

Składniki

Aqua,Glycerin,Palmitic Acid,Triethanolamine,Isopentane,Glyceryl Oleate,Stearic Acid,Isobutane,Sorbitol,Parfum,Hydroxyethylcellulose,PEG-45M,Menthol,Limonene,Hexyl Cinnamal,Benzyl Salicylate,Linalool,Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter,Silica,Tocopherol,Lecithin,Ascorbyl Palmitate,Hydrogenated Palm Glycerides Citrate,CI 42053,CI 42090

Informacje dodatkowe

Pojemność: 200 ml
Podmiot odpowiedzialny: Procter&Gamble
Metoda aplikacji: Do twarzy
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C/122°F. Chronić przed dziećmi. 3,3% masowych zawartości jest łatwopalne.
Trwałość od otwarcia: 12 mies.
Testowany dermatologicznie: Tak
Działanie: Nawilżające
Nazwa wymagana przez prawo: Gillette Series Nawilżający żel do golenia z masłem kakaowym, 200 ml