promotion

Gillette Satin Care

żel do golenia damski, 200 ml

5.0
Golenie nóg oznacza podążanie za konturami ciała. Żel do golenia dla kobiet Gillette Satin Care Avocado nawilża włosy, ułatwiając dokładne golenie, dzięki czemu możesz cieszyć się gładkimi nogami.
Gillette Satin Care
Gillette Satin Care
000000000000217840 000000000000217840 Ciało > Depilacja damska > Pianki i kremy do depilacji
14 99
11 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Gillette Satin Care

ID 217840
Cena jednostkowa: 6,00 zł /100ml

Gillette Satin Care Avocado Twist Żel do golenia dla kobiet 200 ml

Goląc nogi, musisz dotrzeć do wszystkich miejsc. Żel do golenia dla kobiet Gillette Satin Care Avocado Twist nawilża włosy, co ułatwia dokładne golenie i sprawia, że Twoje gładkie nogi będą przykuwać uwagę. Produkty Gillette Venus sprawdzą się w każdej sytuacji: zarówno gdy zależy Ci na dokładnym goleniu, jak i na odprężającej chwili relaksu.

Cechy i właściwości:

  • Żel do golenia dla kobiet, który nawilża włosy i ułatwia dokładne golenie
  • Zapewnia świetny poślizg maszynki dla ochrony przed skaleczeniami i zacięciami
  • Sprawia, że nogi stają się piękne i jedwabiście gładkie
  • Spień żel aż do powstania piany, by uzyskać efekt niewiarygodnej gładkości
  • O zapachu aloesu, jaśminu i róży

Ostrzeżenia:

Pojemnik pod ciśnieniem: Podgrzanie grozi wybuchem. Chronić przed wysoką temperaturą i kontaktem z nagrzanymi powierzchniami. Trzymać z dala od iskier, otwartych płomieni i innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Chronić przed dziećmi. 5,1% masowych zawartości jest łatwopalne.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 200 ml

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C/122°F. Chronić przed dziećmi. 5,1% masowych zawartości jest łatwopalne.

Nazwa wymagana przez prawo: Gillette Satin Care Avocado Twist Żel do golenia dla kobiet 200 ml

Składniki

Aqua,Palmitic Acid,Triethanolamine,Isopentane,Glyceryl Oleate,Stearic Acid,Isobutane,Sorbitol,Parfum,Hydroxyethylcellulose,Benzyl Benzoate,Limonene,Linalool,PEG-90M,PEG-23M,Hexyl Cinnamal,BHT,Benzyl Alcohol,Silica,Persea Gratissima Oil,Hydrogenated Vegetable Oil,Lecithin,Ascorbyl Palmitate,Tocopherol,Hydrogenated Palm Glycerides Citrate,CI 19140,CI 42053
5.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię