Gillette Series Sensitive

żel do golenia do skóry wrażliwej, 75 ml

13 79
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Gillette Series Sensitive

Zapewnij swojej skórze przyjemne ukojenie dzięki chłodzącemu żelowi do golenia Gillette Series z aloesem, który zapewnia pełną ochronę przed podrażnieniami podczas golenia, pomagając zmniejszyć zacięcia, zaczerwienienie, pieczenie, szczypanie i uczucie ściągnięcia skóry wrażliwej. Jego formuła chłodzi skórę, kojąc ją podczas golenia. W skrócie: To odświeżające i przynoszące ulgę golenie. Pokaż światu najlepszą wersję siebie dzięki kojącemu żelowi do golenia Gillette Series do skóry wrażliwej – produktowi stworzonemu specjalnie dla mężczyzn przez markę żelu i pianki do golenia nr 1 na świecie.
ID: 258993
Cena jednostkowa: 18,39 zł /100ml

Składniki

Aqua,Palmitic Acid,Triethanolamine,Isopentane,Glyceryl Oleate,Stearic Acid,Isobutane,Sorbitol,Parfum,Hydroxyethylcellulose,Glycerin,PEG-45M,Menthol,Limonene,Hexyl Cinnamal,Benzyl Salicylate,Linalool,Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder,Silica,Tocopherol,Lecithin,Ascorbyl Palmitate,Hydrogenated Palm Glycerides Citrate,CI 42053,CI 42090

Informacje dodatkowe

Top składniki: Aloes
Pojemność: 75 ml
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C/122°F. Chronić przed dziećmi. 3,3% masowych zawartości jest łatwopalne.
Nazwa wymagana przez prawo: Gillette Series Kojący żel do golenia z aloesem, 75 ml