null

Odkryj kolekcję maszynek do golenia i kosmetyków pielęgnacyjnych Gillette dla mężczyzn.

Nowość - rodzina produktów Skinguard Sensitive

Gillette® SkinGuard to nasza pierwsza maszynka stworzona specjalnie dla mężczyzn o wrażliwej skórze, z tendencją do wysypki po goleniu. Maszynka goli włosy, chroniąc skórę dzięki unikalnej osłonie SkinGuard, która umieszczona jest między ostrzami. Pomaga redukować uczucie szarpania i ciągnięcia przy skórze, zapobiegając podrażnieniom. Precyzyjny trymer znajdujący się z tyłu

maszynki doskonale przycina zarost w trudniej dostępnych miejscach i go stylizuje. Aby uzyskać doskonałe rezultaty, użyj z żelem do golenia SkinGuard Sensitive lub pianką do golenia SkinGuard Sensitive.

Gillette

Filtry i sortowanie
sortowanie
 • Trafność wyszukiwania
 • Najpopularniejsze
 • Cena rosnąco
 • Cena malejąco
 • Nazwa produktu od A do Z
 • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Filtry i sortowanie

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

 • Trafność wyszukiwania
 • Najpopularniejsze
 • Cena rosnąco
 • Cena malejąco
 • Nazwa produktu od A do Z
 • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Liczba produktów: 100
Filtry i sortowanie

Maszynki do golenia Gillette – rewolucja w goleniu

Początki firmy Gillette sięgają 1902 roku – to wtedy swoją działalność rozpoczął legendarny założyciel marki, czyli King C. Gillette. Jego celem było stworzenie innowacyjnej maszynki do golenia, doskonale dopasowanej do anatomii twarzy i pozwalającej na szybsze i precyzyjniejsze golenie.

To właśnie słynnemu amerykańskiemu wynalazcy zawdzięczamy pierwszą maszynkę do golenia na żyletki. Zastosowane w niej ultracienkie nożyki zapewniły dokładniejsze golenie, a wykorzystane w drugiej wersji golarki z wymiennymi ostrzami sprawiły, że czynność przebiegała jeszcze płynniej i z mniejszym ryzykiem zacięć.

Marka Gillette odpowiada też za inne innowacyjne rozwiązania, które dziś stanowią standard na rynku. Jako pierwsza wprowadziła do sprzedaży maszynki do golenia z dwoma ostrzami, a także modele z nawilżającym paskiem. Kamieniem milowym okazało się też opracowanie maszynki Gillette Mach 3 – wkłady z tej serii z trzema nożykami stale cieszą się powodzeniem.

Gillette – maszynki do golenia nie tylko dla mężczyzn

Dziś w ofercie można znaleźć zróżnicowane produkty marki Gillette służące do usuwania i stylizacji męskiego zarostu – od jednorazowych maszynek do golenia, przez tradycyjne modele na żyletki, po trymery i zaawansowane systemy golenia, jak maszynka Gillette Fusion. Wkłady do tej nowoczesnej golarki o pięciu ostrzach zapewniają długą trwałość, a jednocześnie idealną dokładność.

Gillette ma w swojej ofercie produkty nie tylko dla panów – dużym powodzeniem cieszą się też golarki damskie, stworzone z myślą o usuwaniu zbędnego owłosienia z nóg, pach czy miejsc intymnych. Marka ma w swojej ofercie zarówno skierowane do kobiet maszynki do golenia jednorazowe, jak i praktyczne, systemowe maszynki z wymiennymi ostrzami z serii Gillette Venus.

Kosmetyki do golenia Gillette – komfort i pielęgnacja

Asortyment marki Gillette to nie tylko maszynki do golenia. Można tu też znaleźć kosmetyki stworzone z myślą o jak najbardziej komfortowym, przyjaznym dla skóry usuwaniu zarostu: wydajne pianki i żele do golenia Gillette, łagodzące antyperspiranty oraz nawilżające i kojące wody po goleniu.