null

O MARCE GIVENCHY

Jeśli chcielibyśmy określić markę Givenchy jednym stwierdzeniem to pierwsze skojarzenie, jakie przychodzi nam do głowy to nieposkromiona elegancja i ucieleśnienie kobiecości oraz męskiej odwagi. Givenchy wie, jak wydobyć z nas to, co najlepsze i jednocześnie zachować indywidualny charakter oraz upodobania każdej z osób. Francuskie pochodzenie oraz korzenie marki, kunsztownie podkreślają główną ideę Givenchy. Ich produkty mają być nie tylko oryginalne, ale przede wszystkim bardzo zmysłowe oraz sensualne. Mają urzekać i zniewalać.

Wyrafinowane produkty pełne fantacji i polotu – zapachy od Givenchy

Założycielem marki jest Hubert de Givenchy, kreator mody i jednocześnie postać słynąca z ogromnej wyobraźni, a także twórczego polotu. Kultowe zapachy marki, faktycznie powstały po spotkaniu z ikoną mody Audrey Hepburn, twarzy kojarzonej z francuskim szykiem i elegancją w najlepszym wydaniu. Dzisiaj, gdy chcemy powiedzieć coś więcej, o stylu Givenchy to od razu przychodzi nam na myśl amerykańska spontaniczność, radość oraz spełnienie marzeń.

GIVENCHY

9 produktów
  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj
Czytaj więcej

Do kogo są kierowane produkty od Givenchy?

To zapachy nie tylko dla kobiet, ale również dla odważnych mężczyzn. Z pewnością będą to osobowości ceniące sobie luksus oraz wysoką jakość produktów. To tak, jakby połączyć elegancję z nutą nowoczesności i zamknąć je wspólnie w jednej kompozycji, która wydobywa z nas wszystko, co najlepsze, a ukryte w głębi.

Perfumy Givenchy tworzone są przez najzdolniejszych perfumiarzy posiadających spore doświadczenie w swojej branży. Do produkcji perfum używa się wyłącznie produktów najwyższej jakości, a po rozpyleniu na skórze nadają przyjemnych i niezapomnianych doświadczeń zmysłowych. Givenchy, sporą uwagę przywiązuje także do flakonów. Każdy z nich z ogromną dbałością odzwierciedla finezję i kunszt przygotowanej mieszanki zapachów, a na domowej toaletce prezentuje się, jak kosmetyk.

Spośród topowych zapachów od Givenchy, warto wyróżnić chociażby Givenchy Organza, czy też Givenchy Ange ou Demon bądź Givenchy Amarige.

100% bezpieczne
płatności przez payu

14 dni na zwrot
także w drogeriach

Darmowa dostawa
od 35 zł dla klientów zalogowanych

Darmowy odbiór
W ponad 260 Drogeriach

gwarancja
oryginalności