null

O MARCE GIVENCHY

Jeśli chcielibyśmy określić markę Givenchy jednym stwierdzeniem to pierwsze skojarzenie, jakie przychodzi nam do głowy to nieposkromiona elegancja i ucieleśnienie kobiecości oraz męskiej odwagi. Givenchy wie, jak wydobyć z nas to, co najlepsze i jednocześnie zachować indywidualny charakter oraz upodobania każdej z osób. Francuskie pochodzenie oraz korzenie marki, kunsztownie podkreślają główną ideę Givenchy. Ich produkty mają być nie tylko oryginalne, ale przede wszystkim bardzo zmysłowe oraz sensualne. Mają urzekać i zniewalać.

Wyrafinowane produkty pełne fantacji i polotu – zapachy od Givenchy

Założycielem marki jest Hubert de Givenchy, kreator mody i jednocześnie postać słynąca z ogromnej wyobraźni, a także twórczego polotu. Kultowe zapachy marki, faktycznie powstały po spotkaniu z ikoną mody Audrey Hepburn, twarzy kojarzonej z francuskim szykiem i elegancją w najlepszym wydaniu. Dzisiaj, gdy chcemy powiedzieć coś więcej, o stylu Givenchy to od razu przychodzi nam na myśl amerykańska spontaniczność, radość oraz spełnienie marzeń.

Givenchy

49 produktów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Do kogo są kierowane produkty od Givenchy?

To zapachy nie tylko dla kobiet, ale również dla odważnych mężczyzn. Z pewnością będą to osobowości ceniące sobie luksus oraz wysoką jakość produktów. To tak, jakby połączyć elegancję z nutą nowoczesności i zamknąć je wspólnie w jednej kompozycji, która wydobywa z nas wszystko, co najlepsze, a ukryte w głębi.

Perfumy Givenchy tworzone są przez najzdolniejszych perfumiarzy posiadających spore doświadczenie w swojej branży. Do produkcji perfum używa się wyłącznie produktów najwyższej jakości, a po rozpyleniu na skórze nadają przyjemnych i niezapomnianych doświadczeń zmysłowych. Givenchy, sporą uwagę przywiązuje także do flakonów. Każdy z nich z ogromną dbałością odzwierciedla finezję i kunszt przygotowanej mieszanki zapachów, a na domowej toaletce prezentuje się, jak kosmetyk.

Spośród topowych zapachów od Givenchy, warto wyróżnić chociażby Givenchy Organza, czy też Givenchy Ange ou Demon bądź Givenchy Amarige.