GOSH Copenhagen idealnie balansuje miłość do piękna z szacunkiem dla planety. Taka jest właśnie Kopenhaga: zielona, czysta, a jednocześnie pełna wesołych, aktywnych osób. Codziennie wspieramy kobiety w ich odkrywaniu prawdy o sobie i swoim pięknie. Pragniemy by patrzyły na siebie z szacunkiem, zawsze miały dla siebie miłe słowo i widziały w sobie piękno.

W naszych produktach znajdziesz jakość, wegańskie, pozbawione perfum formuły, bezpieczeństwo dla skóry potwierdzone certyfikatem Allergy Certified. Nasze opakowania wykonane są z OWP czyli plastiku pozyskiwanego z oceanów oraz drewna ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Wierzymy, że czyniąc i wybierając piękno stajemy się … jeszcze piękniejsze.

Pomysł stworzenia GOSH Makeup School powstał w myśl filozofii zero waste. Wierzymy w piękno świadome i odpowiedzialne. Chcemy dać Wam wiedzę, która pomoże dopasować nasze kosmetyki do waszych indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Wierzymy, że odpowiedni dobór produktu pozwoli osiągnąć upragniony efekt i da gwarancję jego wykorzystania do końca.

W trakcie comiesięcznych spotkań, prowadząca szkołę Anna Mucha, International Makeup Master, pokaże jak umiejętnie wykorzystać dany efekt czy trend makijażowy do konkretnego typu urody, jak umiejętnie korzystać z technik aplikacyjnych i jak łączyć ze sobą produkty. Mając wiedzę, zyskujesz pewność świadomych wyborów oraz odwagę w podkreślaniu własnych atutów urody. Wierzymy, że idąc za radami naszej prowadzącej, spojrzysz na siebie z okrzykiem zachwytu - Gosh I’m beautiful.

Anna Mucha
Naszą szkołę poprowadzi:
International Makeup Master

Szkoleniowiec & makijażysta marki GOSH Copenhagen. Wykładowca w Akademii Makijażu i Stylu, jurorka ogólnopolskich mistrzostw makijażu. Jako pierwsza Polka zdobyła tytuł International Masters’ Award MakeUp BEAUTY FORUM w Monachium, posiada również tytuł Mistrza Makijażu w Polskiej edycji Mistrzostw BEAUTY FORUM w Warszawie. Finalistka projektu Artysta Roku magazynu MakeUp Trendy 2017. Z GOSH Copenhagen związana jest od wielu lat. Docenia markę za jakość i wartości, które są jej bliskie jako kobiecie, miłośniczce zwierząt i matce, która myśli o planecie jako przyszłości swojej córki. Ogromna wiedza Ani dotycząca sztuki makijażu jak i kosmetyków GOSH z pewnością pomoże w dopasowaniu produktów do Waszych potrzeb i zachęci do większej odwagi w samokreacji.

Makijaż Glow na sucho czy na mokro? W wersji dziennej czy wieczorowej?
Na te i inne pytania odpowiemy podczas naszego spotkania.
Zaprezentujemy Glow Makeup w odcieniu NUDE oraz CRAZY.
Pokażemy techniki aplikacji oraz pomożemy dopasować produkty do oczekiwanego efektu i typu urody. Koniecznie zostańcie z nami do końca lekcji. Przyszykowaliśmy dla Was niespodziankę. Na nasze spotkanie zaproszenie przyjął gość specjalny, który pokaże swój pomysł na Glow i zaprosi Was do ciekawej akcji GOSH, która startuje już od lipca.


#goshIMbeautifulchallenge

w wykonaniu infuencerów

Magda
Wołosewicz
Entuzjastka koloru i miłośniczka niekonwencjonalnych połączeń w makijażu i stylu. Infuencerka, której makijaż jest największym hobby, miłością i ukierunkował drogę zawodową. Kolorowy ptak Instagrama, który codziennie swoim "dzień dobry" wita wiele z Nas/Was. "Do odważnych świat należy. Jeśli wyzwanie zostaje rzucone, pędzle w dłoń i do dzieła! Na pewno będzie to świetna zabawa między nami makijażystami, ale przy okazji chcemy, aby nasi obserwatorzy także się zaangażowali w wspólnie z nami podejmowali wyzwania".
Jakub
Cheer
Biorę udział w challengu, ponieważ chcę przy okazji pokazać siebie - chłopaka, który też może i potrafi dobrze wykonać makijaż. Makijaże, które mamy zrobić jak dla mnie są strzałem w 10-tkę! Crazy? Taki jestem i takie makijaże uwielbiam tworzyć, więc napewno pokażę coś WOW! Glow to jak dla mnie podstawa każdej udanej imprezy - zawsze każdy do mnie podchodzi i pyta czego użyłem, więc i w tym wyzwaniu pokażę na co mnie stać! Z marką GOSH miałem do czynienia od początków moich makijaży i teraz super wziąć udział w takim właśnie challengu!
ZMALOWANA
Marta Parciak
Znana jako Zmalowana - wielokrotnie nagradzana w Polsce i na świecie mistrzyni makijażu. Jej umiejętności oraz pomysłowość doceniają nie tylko eksperci, ale również widzowie i "zwykłe" kobiety, które potrzebują inspiracji lub chciałyby nauczyć się jak poprawnie się malować. Realizuje się jako szkoleniowiec, prowadzi warsztaty indywidualne i grupowe. Od dekady aktywnie działa w polskim świecie beauty, a jej kanał YouTube i Instagram skierowane są do miłośniczek makijażu, profesjonalnych wizażystów, ale także laików, którzy dopiero zaczynają przygodę z makijażem.

JUŻ 1 SIERPNIA ZAPRASZAMY NA DRUGIE SPOTKANIE GOSH MAKEUP SCHOOL

DO ZOBACZENIA! :-)

100% bezpieczne
płatności przez payu

14 dni na zwrot
także w drogeriach

Darmowa dostawa
dla wszystkich

Darmowy odbiór
W ponad 230 Drogeriach

gwarancja
oryginalności