promotion

Inface MS7002

odkurzacz do wągrów i zaskórników, 1 szt.

Odkurzacz do wągrów i zaskórników InFace umożliwia efektywne i bezpieczne oczyszczanie porów. Oferuje 2 tryby pracy i 3 poziomy ssania.
Inface MS7002
Inface MS7002
89 00
Najniższa cena, która obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 114,90 zł
114,90 zł
Regularna cena bez promocji
Do domu: 1-4 dni robocze
Odbiór w paczkomacie: 1-4 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO
Sprzedaje:

Przeczytaj więcej o Inface MS7002

ID 40659054

Odkurzacz do wągrów i zaskórników InFace MS7000 (biały)

Odkurzacz do wągrów i zaskórników InFace MS7000 to urządzenie służące do oczyszczania porów za pomocą nowoczesnej metody walki z zaskórnikami. Umożliwia pozbycie się drobnych niedoskonałości i głęboko oczyszcza twarz jednocześnie nie powodując podrażnień. Oferuje 2 tryby pracy i 3 poziomy ssania, dzięki czemu dostosujesz jego działanie do własnych potrzeb. W zestawie znajdziesz również 4 końcówki, które z łatwością zamontujesz.

2 tryby pracy, 3 poziomy ssania

Urządzenie posiada 2 tryby pracy: Continuous wyróżnia się wysoką siłą ssania i doskonale sprawdzi się w przypadku mężczyzn, oraz Suction-release, który będzie odpowiedni dla skóry wrażliwej i kobiet. Co więcej, możesz wybierać między 3 poziomami ssania. Najniższy jest przeznaczony dla skóry suchej, średni dla mieszanej, a najwyższy – dla cery tłustej.

4 końcówki w zestawie

Do zestawu dołączono 4 końcówki, z których możesz korzystać w zależności od obszaru i typu skóry. Duża, okrągła końcówka jest przeznaczona do strefy T, a mniejsza – do wrażliwych miejsc. Natomiast owalną głowicę wykorzystasz na co dzień, a ostatnia sprawdzi się w przypadku cery trądzikowej. Co więcej, wymiana końcówek jest szybka i prosta, więc nie sprawi Ci problemu.

Przemyślana konstrukcja

Odkurzacz do wągrów inFace został zaprojektowany tak, aby jego korzystanie było wygodne. Ergonomiczna konstrukcja odpowiada za komfort użytkowania, a zakrzywiona pod kątem 30° głowica zwiększa efektywność działania urządzenia. Co więcej, produkt powstał z bezpiecznych dla skóry materiałów i jest odporny na uszkodzenia. Ponadto obsługa urządzenia nie sprawi Ci problemu, a kompaktowy design sprawia, że MS7000 nie zajmie wiele miejsca.

W zestawie

  • odkurzacz do wągrów
  • kabel ładowania
  • końcówki ssące x4
  • silikonowa nakładka
  • gąbki filtrujące
  • silikonowa podstawka
  • instrukcja obsługi