Inface MS2000 Pro P

szczoteczka soniczna do mycia twarzy, 1 szt.

65 00
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Do domu: 1-4 dni robocze
Odbiór w paczkomacie: 1-4 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
Sprzedawane przez Hebe Partner

Przeczytaj więcej o Inface MS2000 Pro P

Szczoteczka soniczna do twarzy InFace MS2000 Pro (fioletowa)

Zadbaj o prawidłową pielęgnację skóry! Szczoteczka soniczna do twarzy InFace MS2000 Pro posiada 5-stopniową regulację wibracji oraz 3 strefy oczyszczania. Delikatne wibracje dokładnie oczyszczają skórę, nie powodując podrażnień. Wykonana została z odpornego silikonu FCA i jest wodoodporna. Zapewnia do 240 minut nieprzerwanej pracy na jednym naładowaniu.

Dopasuj ją do swoich potrzeb

Wybierz jeden z 5 dostępnych trybów pracy, aby jak najlepiej dopasować działanie szczoteczki do własnych potrzeb. Bez problemu zmienisz tryb poprzez naciśnięcie wygodnego przycisku na obudowie. Urządzenie posiada inteligentny timer, który co 3 sekundy przypomni o zmianie obszaru czyszczenia. Ponadto po 90 sekundach automatycznie się wyłączy.

Nowy wymiar oczyszczania twarzy

Model MS2000 Pro pracuje z częstotliwością 4600 drgań na minutę. Dzięki temu szczoteczka jest w stanie dogłębnie oczyścić skórę ze wszelkich zanieczyszczeń i martwego naskórka. Posiada także 3 strefy oczyszczania zbudowane z wypustek o różnej grubości. Górna część szczoteczki przeznaczona jest do strefy T oraz zmniejsza wydzielanie sebum. Do precyzyjnego oczyszczania całej twarzy sprawdzi się środkowa strefa. Z kolei dolna część dokładnie oczyszcza obszar strefy U m.in. policzki.

Odporna na wodę

Produkt charakteryzuje się odpornością na wodę na poziomie IPX7. Możesz więc bez przeszkód korzystać z niej nawet pod prysznicem. Co więcej, z łatwością wyczyścić ją pod bieżącą wodą.

Wysoka jakość wykonania

Do wykonania szczoteczki zastosowano wytrzymały silikon FDA, który ma właściwości hipoalergiczne. Skutecznie zapobiega on rozmnażaniu się bakterii oraz osadzaniu się zanieczyszczeń. Ponadto jest niezwykle łatwy w utrzymaniu czystości.

Wytrzymały akumulator

Szczoteczka do twarzy InFace została wyposażona w akumulator o pojemności 400 mAh, co pozwala on około 240 minut nieprzerwanej pracy. Urządzenie naładujesz za pomocą kabla – wystarczy podpiąć go np. do ładowarki sieciowej. Już po 2,5 godzinach szczoteczka będzie gotowa do dalszej pracy.

W zestawie

  • szczoteczka soniczna InFace
  • kabel USB
  • etui
ID: 40659074