Ionickiss Ionpa Home

jonowo-soniczna szczoteczka do zębów, 1 szt.

Szczoteczka IONPA Home to przede wszystkim Japońska jakość, niezrównana skuteczność oraz zupełnie nowe doświadczenie podczas czyszczenia jamy ustnej.

Jest stworzona z myślą o szczególnie wymagających, wykorzystując połączenie dwóch technologii Jonowej i Sonicznej, zawartych w jednej szczoteczce pozwala na uzyskanie dotychczas nieosiąganych efektów.

Ionickiss Ionpa Home
Ionickiss Ionpa Home
449 00
Regularna cena bez promocji: 449,00 zł
Do domu: 2 dni robocze
Odbiór w paczkomacie: 2 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO
Sprzedaje:

Przeczytaj więcej o Ionickiss Ionpa Home

ID 41497167

Jonowo Soniczna szczoteczka IONPA Home Perłowa Biel

Innowacyjna szczoteczka do zębów, która wykorzystuje dwie najbardziej skuteczne technologie dostępne obecnie na rynku jonową i soniczną. Dzięki połączeniu tych dwóch technologii nasze zęby stają się czystsze, zdrowsze a ich powierzchnia znacznie gładsza.

Technologia Jonowa:

Zastosowanie technologii jonowej w szczoteczkach IONICKISS polega na wygenerowaniu jonów, które niczym magnes powodują przyciągnięcie płytki nazębnej z powierzchni zębów do końcówki szczoteczki. Wytworzone jony nie tylko zwalczają płytkę nazębną, ale również skutecznie przeciwdziałają zapaleniu dziąseł i chorobom przyzębia, co zostało udowodnione klinicznie. Dodatkowo technologia jonowa pozwala na efektywne czyszczenie zębów bez konieczności stosowania pasty do zębów.

Technologia Soniczna:

Metoda soniczna działa na płytkę nazębną poprzez fale dźwiękowe, wykonując do 26 000 ruchów sonicznych na minutę. Włókna końcówki szczoteczki wprowadzane są w ruch soniczny, który zapewnia dynamiczne czyszczenie zębów, a także przestrzeni międzyzębowych. Szczoteczka po włączeniu automatycznie uruchamia funkcję soniczną oraz jonową.

Made in Japan

Firma IONICKISS oferuje produkty wykonane w Japonii o najwyższym standardzie jakości, stale je udoskonalając poprzez zastosowanie w nich najnowszych rozwiązań technologicznych.

Produkt zawiera:
  • dwie wymienne końcówki o miękkiej twardości z antybakteryjnym włosiem;
  • posiada dwie wymienne baterie alkaliczne AAA;
  • timer;
  • 3 tryby czyszczenia:
    • Clean - codzienne czyszczenie
    • White+ - wybielanie
    • Gumcare - masaż i pielęgnacja dziąseł

Dentyści zalecają wymianę końcówki szczoteczki co 2-3 miesiące i zawsze po chorobie zakaźnej