null

O MARCE JAGUAR

Misją marki Jaguar od jej założenia przez Sir William Lyons w 1922, jest tworzenie pięknych i szybkich samochodów. Samochodów, które zapewniają radość z jazdy. Niewiele współczesnych marek samochodowych posiada taką spuściznę i tradycję jak Jaguar – jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Jakość wypracowana w biznesie samochodowym, przekłada się na produkty zapachowe, które począwszy od 1988 roku zachwycają kolejnych mężczyzn. Pozwól sobie na odrobinę luksusu i poznaj gamę zapachów Jaguar.

Jaguar

13 produktów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Jaguar – czyli męskie perfumy będące ucieleśnieniem szybkich samochodów

Wystarczy wypowiedzieć słowo Jaguar, by od razu mieć przed sobą wizję szybkiego i klasycznego samochodu, ale jednocześnie także kultowe zapachy dla mężczyzn, które dosłownie zniewalają serca kobiet. Jak pachną perfumy Jaguar? Są sensualne, zmysłowe, pełne emocji – posiadają zatem wszystkie atrybuty szybkiej jazdy.

Czy wiesz, że pierwsze luksusowe auto od firmy Jaguar wyjechało na ulice Wielkiej Brytanii w 1935 roku, a jego właściwym dostawcą była firma Swallow Sidecar Company, produkująca między innymi boczne przyczepy do motocykli? Dopiero po II wojnie światowej przedsiębiorstwo przemianowano na Jaguar Cars Limited.

Pierwsze perfumy pojawiły się natomiast na rynku w 1988 roku i od razu było wiadomo, że mężczyźni je pokochają. Perfumy o nazwie Jaguar for Men wręcz emanowały akordami bazylii, przypraw i ciepłego drzewa, szybko zyskując popularność wśród miłośników ekstra mocnych samochodów.

W niedługim odstępie czasu do klasycznego zapachu dołączyły także bardziej charyzmatyczne kompozycje, jak aromatyczna woda toaletowa Jaguar Pace z rozmarynem i pieprzem, orientalny Jaguar Classic o świeżym aromacie cytrusów, czy korzenne perfumy o owocowych i drzewnych akordach Jaguar Classic Gold.

Mężczyzna Jaguar, czyli wyzwolony oraz żyjący szybko i energicznie

Dokładnie taką sylwetkę mężczyzny wykreowała marka, która nie akceptuje zapachowych kompromisów. Wyjątkowo lekkie, ale jednocześnie kwiatowe, tętniące życiem zapachy sprawiają, że każda kobieta pokocha mężczyzną ubranego w zapach Jaguar.

Dzięki tym perfumom mężczyźni poczują się pewnie w dosłownie każdej sytuacji, a z życia będą czerpali pełnymi garściami.

Warto podkreślić, że marka Jaguar posiada tak zróżnicowane kompozycje zapachów w swojej ofercie, że każdy znajdzie tu coś, dla siebie. W ofercie Hebe posiadamy kilka zapachów, które upiększą i uprzyjemnią każdą okazję! Sprawdź je wszystkie i dobierz wodę toaletową Jaguar idealną do swojego charakteru i usposobienia.