La Roche-Posay Lipikar Baume

balsam do ciała, 200 ml

ID 302606
Cena jednostkowa: 32,00 zł /100ml

Skrajnie sucha skóra wymaga szczególnych środków kojących. Lipikar Balsam AP+ marki La Roche-Posay to kosmetyk, który natychmiast koi i łagodzi przesuszoną skórę. Balsam jest bezpieczny do stosowania od pierwszych dni życia.

La Roche-Posay Lipikar Baume 000000000000302606 000000000000302606 La Roche-Posay Lipikar Baume Dermokosmetyki > Pielęgnacja ciała
63 99
100% bezpieczne płatności
14 dni na zwrot
Dostawa od 12,99 zl od 48h
Darmowa dostawa od 199 zł
Gwarancja oryginalności

Przeczytaj więcej o La Roche-Posay Lipikar Baume

Skrajnie sucha skóra wymaga szczególnych środków kojących. Lipikar Balsam AP+ marki La Roche-Posay to kosmetyk, który natychmiast koi i łagodzi przesuszoną skórę. Balsam jest bezpieczny do stosowania od pierwszych dni życia. Bez wahania może być więc wykorzystywany do pielęgnacji skóry zarówno u dorosłych, jak i dzieci.

Sucha skóra jest podatna na składniki drażniące, które naruszają już wcześniej uszkodzoną barierę ochronną naskórka. Reakcje alergiczne – pieczenie, swędzenie, uczucie ściągnięcia – nie tylko obniżają komfort, ale i wpływają na dalszą degradację skóry. Produkt Lipikar Balsam AP został pozbawiony środków zapachowych i parabenów, dzięki czemu skóra może się regenerować bez dalszych podrażnień. Natychmiast wnika w głębsze warstwy skóry i odbudowuje je. W ten sposób stosowanie balsamu u osób skarżących się na podrażnienia przywraca komfort, zwiększa elastyczność oraz zapobiega swędzeniu.

Lekka konsystencja produktu pozwala na błyskawiczne wchłanianie, bez pozostawiania lepkiej warstwy na ciele. Odpowiedni poziom nawilżenia oraz ukojenie podrażnionej skóry to niepodważalne argumenty, by wypróbować produkt. Sprawdź!

Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z informacjami o produkcie dostępnymi na Stronie Drogerii Hebe oraz – w miarę możliwości - skorzystaj również z innych źródeł informacji. Przed użyciem produktu zapoznaj się z opisem i oznakowaniem produktu na opakowaniu zewnętrznym (jeżeli jest dostępne) oraz na pojemniku a także z pozostałymi informacjami doręczonymi wraz z produktem.

63 99
100% bezpieczne płatności
14 dni na zwrot
Dostawa od 12,99 zl od 48h
Darmowa dostawa od 199 zł
Gwarancja oryginalności