O MARCE LAURA CONTI

USTA JAK MARZENIE

*kusząco seksowne*  bajecznie lśniące *apetycznie naturalne

Miękkie, zadbane usta od zawsze stanowiły atrybut kobiecości i wzbudzały zainteresowanie mężczyzn. Niejednokrotnie były uznawane za jedną z najseksowniejszych części ciała. Usta posiadają bardzo delikatny i cienki naskórek, dlatego trzeba je odpowiednio nawilżać i pielęgnować, inaczej szybko staną się przesuszone i zaczną pękać.

Usta wymagają odpowiedniej ochrony i odżywienia, ponieważ skóra jest tu szczególnie wrażliwa i często ulega uszkodzeniu pod wpływem niskich temperatur, wiatru i promieni UV.

Kosmetyki Laura Conti  do pielęgnacji ust intensywnie nawilżają, odżywiają i zapewniają, że usta pozostają cudownie miękkie, aksamitne i piękne. Dzięki swym właściwościom ochronnym można stosować przez cały rok. Niektóre balsamy zawierają filtr ochronny UV,co jest szczególnie ważnym elementem w pielęgnacji zarówno podczas mroźnych zim, jak i upalnych dni. Oprócz klasycznych balsamów Laura Conti oferuje również szeroką gamę kosmetyków do pielęgnacji specjalistycznej,  dla najbardziej wymagającej skóry ust.

LAURA CONTI

12 produktów
  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
wszystkie podkategorie
Filtruj (0)
Czytaj więcej

Kosmetyki skuteczne tak jak Ty!

Innowacyjna marka kosmetyków do ust, dłoni i paznokci.

Marka dla kobiet o dobrym guście, świadomych swoich zalet, ale i zdających sobie sprawę ze swoich niedoskonałości, nie ulegających niewolniczo trendom mody, ale korzystających z wybranych jej elementów. Oferuje kosmetyki o dobrej, stabilnej jakości, innowacyjnych formulacjach, w nowoczesnym designie. Produkty przygotowane z myślą o kobietach interesujących się trendami w kosmetyce, poszukujących i chętnie kupujących nowości, oczekujących od nabywanych kosmetyków nowoczesności, kreatywności i jak najlepszej proporcji jakości do ceny. Ciekawe drobiazgi natychmiast poprawiające nastrój każdej kobiecie. 

Najsilniejszą linią Laury Conti są preparaty do pielęgnacji ust. Wśród bardzo szerokiej oferty każdy znajdzie odpowiedni dla siebie balsam pomagający rozwiązać konkretny problem, czy to suchość naskórka, szorstkość czy pękanie. Balsamy Laura Conti intensywnie nawilżają, odżywiają i zapewniają, że usta pozostają cudownie miękkie i aksamitne. Oprócz klasycznych balsamów Laura Conti oferuje również szeroką gamę balsamów do pielęgnacji specjalistycznej. Jest to piling do ust czy też balsam chroniący przed błękitnym światłem smartfonów. Najnowsze propozycje Laury Conti zgodne z najnwszymi trendami w kosmetyce to balsamy wegańskie, naturalne i organiczne.