Levann Supplements OMEGA 3+D3+K2

kapsułki twarde, 30 kaps./1 opak.

24 99
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Levann Supplements OMEGA 3+D3+K2

Levann OMEGA-3 + D3 + K2 Ten zestaw wpłynie korzystnie i wielokierunkowo na Twój organizm. Tym razem do nierozłącznego duetu D3 i K2 dołączają kwasy Omega 3, które w żadnym wypadku nie czują się jak piąte koło u wozu. Wręcz przeciwnie! Obecność kwasów Omega 3 sprawi, że to Ty poczujesz się świetnie! OMEGA-3 D3 + K2 to zestaw, który niestety nie zawsze jest dostarczany do naszego organizmu na wystarczającym poziomie wraz z codzienną dietą. Dlatego warto zainteresować się odpowiednią suplementacją. Poznaj korzyści, jakich możesz doświadczyć dzięki naszemu suplementowi: Kwasy Omega-3 – Odgrywają niezwykle istotną rolę w prawidłowym działaniu siatkówki oka oraz komórek nerwowych. Wspierają pracę jelit, serca oraz układu krążenia. Są także sprzymierzeńcem sportowców. Wspomagają przyrost masy mięśniowej, zwiększają efektywność treningów i przyspieszają regenerację po wysiłku. Witamina D3 – Wspomaga wchłanianie wapnia oraz fosforu niezbędnego dla prawidłowego funkcjonowania układu kostnego. Ponadto wpiera układ immunologiczny, funkcje poznawcze oraz poprawia nastrój. Wykazano, że odpowiedni poziom witaminy D3 jest czynnikiem zmniejszającym ryzyko rozwoju insulino odporności oraz cukrzycy typu 1 typu 2. Witamina K2 – Wpływa korzystnie na gęstość mineralną kości i zapobiega gromadzeniu się wapnia na ścianach naczyń krwionośnych. Poprawia tym samym funkcjonowanie układu krążenia.
ID: 420882
Cena jednostkowa: 0,62 zł /1g

Składniki

Zawartość w 1 kapsułce Olej rybi: 1000 mg w tym DHA: 500mg w tym EPA: 100mg Witamina D3 (cholekalcyferol): 50 µg - 2000 IU (1000% RWS) Witamina K (menachinon-7): 100 µg (133% RWS) Składniki: olej rybi 100mg EPA, 500mg DHA, żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć – glicerol, Witamina K (menachinon-7), witamina D (cholekalcyferol)

Informacje dodatkowe

Podmiot odpowiedzialny: LEVANN Sp. z o.o.
Sposób użycia: Spożyć w trakcie posiłku, popijając wodą. Zalecana porcja dzienna to 1 kapsułka.
Przeciwwskazania: Środki ostrożności: Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych. Preparat nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby. Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Nie należy stosować suplementu po upływie daty minimalnej trwałości. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Rodzaj: kapsułki
Rodzaj rejestracji: suplement diety