Long 4 Lashes

serum przyspieszające wzrost rzęs, 3 ml

4.5

Serum wydłuża, zagęszcza i wzmacnia rzęsy oraz widocznie poprawia ich kondycję.

Jego receptura zawiera kompleks substancji aktywnych uważanych obecnie za jeden z najefektywniejszych związków wzmacniających rzęsy, dzięki działaniu na wszystkich fazach życia włosków.

Wzbogacenie preparatu o kwas hialuronowy korzystnie wpływa na poziom nawilżenia rzęs i wygładza ich powierzchnię, a prowitamina B5, wnikając we włókno włosków, poprawia ich strukturę – stają się mocniejsze, bardziej elastyczne i lśniące.

Dowiedz się jak dbać o rzęsy
Jak mieć piękne rzęsy?
Która kobieta nie marzy o wachlarzu długich i gęstych rzęs? Rzęsy stanowią oprawę oka, podkreślają głębię spojrzenia i skupiają uwagę na naszych oczach. Jednak oprócz funkcji estetycznych głównym zada...
Płatności odroczone Twisto - kup teraz, zapłać za 60 dni KUP TERAZ, ZAPŁAĆ ZA 60 DNI.
Long 4 Lashes
Long 4 Lashes
84 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Long 4 Lashes

ID 253332
Cena jednostkowa: 2.833,00 zł /100ml

Serum wydłuża, zagęszcza i wzmacnia rzęsy oraz widocznie poprawia ich kondycję.

Jego receptura zawiera kompleks substancji aktywnych uważanych obecnie za jeden z najefektywniejszych związków wzmacniających rzęsy, dzięki działaniu na wszystkich fazach życia włosków.

Wzbogacenie preparatu o kwas hialuronowy korzystnie wpływa na poziom nawilżenia rzęs i wygładza ich powierzchnię, a prowitamina B5, wnikając we włókno włosków, poprawia ich strukturę – stają się mocniejsze, bardziej elastyczne i lśniące.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 3 ml

Podmiot odpowiedzialny: Oceanic S.A.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Unikać kontaktu preparatu z gałką oczną. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. W przypadku występowania przewlekłych chorób oczu (np. jaskra) - przed zaaplikowaniem preparatu należy zasięgnąć porady lekarza. Nie należy nakładać preparatu na zaczerwienioną, podrażnioną i uszkodzoną skórę. W przypadku przedostania się preparatu do oka należy obficie i dokładnie przepłukać oczy ciepłą wodą. Jeśli wystąpi podrażnienie lub zaczerwienienie oczu, należy zaprzestać stosowania serum. Jeśli objawy utrzymują się pomimo odstawienia produktu, należy skonsultować się z lekarzem. Z uwagi na brak wystarczających badań, nie należy stosować preparatu w okresie ciąży oraz podczas karmienia piersią. Produkt nie powinien być stosowany podczas chemioterapii oraz przez osoby poniżej 18 roku życia. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu bezpiecznym i niedostępnym dla dzieci.

Nazwa wymagana przez prawo: Long 4 Lashes Serum przyspieszające wzrost rzęs 3 ml

Składniki

Aqua,Pentylene Glycol,Pentaerythrityl Tetraisostearate,Bimatoprost,Sodium Hyaluronate,Panthenol,Allantoin,Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer,Disodium Phosphate,Triethanolamine,Methylparaben,Alcohol
4.5
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię