null

O MARCE CATRICE

Jesteśmy Catrice. W nasze produkty wkładamy całe serce. I umysł.  Trendy to nasza pasja, ale interesują nas tylko te, które naprawdę czynią nas pięknymi. Jesteśmy profesjonalistami, jesteśmy zakochani w jakości. Dokładnie tak jak Ty. Naszym płótnem jest każda twarz.  Twoje usta, jej policzki, nasze oczy, jej brwi, jego kontury, nasze opuszki palców.  Tworzymy makijaż całym sercem.  Chcemy widzieć półki pełne kosmetyków i oceany pełne ryb.  Chcemy idealnego koloru oraz najlepszych i najbezpieczniejszych składników.  Uważamy, że makijaż powinien Cię uszczęśliwiać. A my jesteśmy szczęśliwi tylko wtedy, gdy nie wyrządzamy szkody żadnemu żywemu stworzeniu ani planecie.

I naprawdę zobowiązujemy się nad tym pracować. Już 80% naszego asortymentu to produkty przyjazne dla wegan.

Catrice

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Liczba produktów: 158
Filtry i sortowanie

Kosmetyki CATRICE – zawsze zgodnie z trendami

Niemiecka marka CATRICE Cosmetics powstała z pasji do mody i kosmetyków, dlatego zawsze jest na bieżąco z najnowszymi trendami w make-upie. Jej dewiza to: „Żyć pełnią życia, ze wszystkimi jego barwami i biorąc pod uwagę wszystkie jego aspekty.”

Dlatego nowe kolekcje kosmetyków do makijażu CATRICE są wprowadzane do oferty dwa razy w roku. Dzięki temu w naszych sklepach zawsze odkryjesz najgorętsze nowości tej marki, w modnych kolorach inspirowanych trendami wprost z wybiegu.

Szeroki asortyment CATRICE to sposób na wyposażenie całej kosmetyczki bez zrujnowania portfela. Znajdziesz tu produkty do makijażu oczu i ust w wielu inspirujących odcieniach, modne, żelowe lakiery do paznokci, a także wysokiej jakości kosmetyki bazowe – korektor do twarzy, ulubiony rodzaj pudru czy podkład CATRICE w interesującym Cię odcieniu.

CATRICE – kosmetyki do makijażu jakości premium

Chociaż kosmetyki do makijażu CATRICE to produkty ze średniej półki cenowej, firma z przekonaniem troszczy się, by swoją jakością dorównywały markom premium. Starannie opracowana formuła, składniki spełniające rygorystyczne wymagania i wysokie standardy produkcji – to wszystko sprawia, że kosmetyki CATRICE wyróżniają się bardzo dobrą jakością i trwałością.

Wegańskie kosmetyki do makijażu – make-up przyjazny zwierzętom

Wszystkie produkty CATRICE to kosmetyki cruelty free. Co to oznacza w praktyce? Po pierwsze, marka sukcesywnie rozszerza swoją ofertę wegańskich kosmetyków. Obecnie aż 80% asortymentu to produkty, których formuła jest wolna od składników pochodzenia zwierzęcego.

W asortymencie marki znajdują się wyłącznie kosmetyki nietestowane na zwierzętach. CATRICE nie przeprowadza, ani nie zleca takich badań dla swoich produktów i ich składników. Także współpracujący z marką dostawcy są zobowiązani do pisemnego poświadczenia, że ich produkty zostały wyprodukowane bez badań na zwierzętach.