null

Świadoma pielęgnacja włosów i skóry głowy z rewolucyjną linią Hair of the day by Onlybio

Natura skrywa mnóstwo drogocennych składników, które zostały zamknięte w całej linii Hair of the day - kosmetykach powstałych z myślą o świadomej pielęgnacji włosów i skóry głowy. Ich wybór jest przejawem chęci sięgnięcia po wyjątkowe produkty, odpowiadające na określone potrzeby.

Marka Onlybio czerpie całymi garściami prosto z natury i dzieli się z Tobą tym, co najlepsze. Linię Hair of the day wyróżniają unikalne receptury oparte w 98% na składnikach pochodzenia naturalnego. Nie zabrakło także protein, emolientów i humektantów, czyli składników aktywnych, które Twoje włosy wręcz ubóstwiają. Proste składy bez SLS, SLES, CB i silikonów w produktach do spłukiwania to krok w stronę profesjonalnego podejścia do dbania o siebie.

Uzyskaj efekt “wow” niczym po wizycie w salonie fryzjerskim! Sięgnij po kosmetyki Hair of the day i wydobądź z każdego kosmyka jego naturalne piękno - szczególnie takiego, który utracił swój urokliwy skręt. Możesz z nich bezpiecznie korzystać, jeżeli masz za sobą specjalistyczne zabiegi, jak na przykład keratynowe prostowanie włosów.

Hair Of The Day

18 produktów
  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Promocje
Kategorie
Filtruj (1)
Sortuj

100% bezpieczne
płatności przez payu

14 dni na zwrot
także w drogeriach

Darmowa dostawa
od 35 zł dla klientów zalogowanych

Darmowy odbiór
W ponad 260 Drogeriach

gwarancja
oryginalności